מבחן הסל: כמה תוכלו לחסוך בקניית ויטמינים?

ויטמינים הם לא דבר זול. הסגולות שלהם אולי מחזקות את הגוף, אבל המחירים שלהם מחלישים את הכיס. ובכל זאת, סקר מבחן הסל השבועי מגלה כי גם בענף הזה יש אפשרות לחסוך כסף - ולא מעט. וגם: כמדי שבוע בדקנו איפה היה הסל המשתלם ביותר השבוע

אם אתם נוטלים ויטמינים אתם ודאי יודעים שלא מדובר בהוצאה זניחה. לפעמים, גם אחרי מבצעים והנחות, המחיר יכול להגיע לעשרות ואפילו מאות שקלים. ובכל זאת, ביקשנו לבדוק איפה אפשר לרכוש ויטמינים בזול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מהשוואה שערך בשבילנו האתר "פרייסל" עולים פערים גדולים בין רשת לרשת, ולמעשה אפשר לחסוך לא מעט כסף אם קונים במקום נכון.

קחו לדוגמה את טבליות ביו פלוס של "סופרהרב" (60 כמוסות). בטבע קסטל מחיר הטבליות אחרי הנחה עמד על 55 שקלים, ואילו בסופר פארם הוא עמד על 126 שקלים - יותר מפי שניים.

מגה גלופלקס MSM עולה 200 שקלים בניצת הדובדבן, 160 שקלים בעדן טבע מרקט, ו-155 שקלים בטבע קסטל אחרי הנחה. מדובר בפער של כ-50 שקלים, שהייתם יכולים לחסוך.

כמעט בכל המוצרים סופרפארם היו יקרים יותר, ומבין רשתות הטבע - בחישוב כולל של כל המוצרים שנבדקו - טבע קסטל הייתה הזולה ביותר, אחריה עדן טבע מרקט ובסוף ניצת הדובדבן.

איפה הוויטמינים הזולים ביותר? (רויטרס)

איפה היה הסל המשתלם ביותר השבוע?

סיירת המועצה לצרכנות בדקה השבוע יותר מ-130 נקודות מכירה במתחמים ואזורי תעשייה. לראשונה הסל הזול ביותר היה של שופרסל דיל אקסטרא בצומת סגולה בפתח תקווה, ואחר כך שופרסל דיל בבת ים. במקום השלישי בסניפים הזולים - יוחננוף חוצות המפרץ.

איפה הסל המשתלם ביותר השבוע (רויטרס)

את הסלים היקרים ביותר מצאנו בסניפי טיב טעם בנתניה, ראשון לציון ואשדוד. אחר כך - סניף מגה בנשר. הפער בין הסל הזול ביותר ליקר ביותר, מבין הסניפים שנבדקו, עמד על 22 אחוזים - כ-137 שקלים על אותם המוצרים בדיוק.

לרשימה המלאה מתוך אתר המועצה הישראלית לצרכנות