ירושלים: קופיקס הפך לקופיז

רשת קפה מוזל חדשה - "קופיז" - נפתחה בירושלים: שני עובדי קופיקס לשעבר פתחו סניף של רשת "קופיז" במדרחוב בירושלים, בה יימכר כל מוצר בחמישה שקלים. הזכיינים החדשים בטוחים שיצליחו לפתוח כמאה סניפים ברחבי הארץ בתוך כשנה, ובכך לנצל את המומנטום של אפקט קופיקס

תחרות חדשה בשוק הקפה המוזל: לא עברו ארבעה חודשים מאז הפתיחה החגיגית של קופיקס בתל אביב, ולרשת שעשתה מהפכה נולדו מתחרים. בירושלים פתחו היום (א') שני עובדי קופיקס לשעבר סניף במדרחוב בירושלים שנקרא "קופיז".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שם הרשת החדשה הוא "קופיז" ולא קופיקס, והדמיון בשם אינו מקרי: שני צעירים, עובדי רשת קופיקס, החליטו לעזוב ולפתוח רשת מתחרה באותו קונספט בדיוק - והפעם להתחיל מירושלים. היום בהשקה הם חילקו ללקוחות קפה בחינם, ובתום ההשקה יעמוד מחירו של כל מוצר על חמישה שקלים.

"הגיע הזמן שיפנקו את הירושלמים", אמרו העוברים והשבים, "צריך שבכל מקום יעשו תחרות, זה לטובת הצרכן". היזמים החדשים של קופיז מביעים ביטחון בעצמם ומעריכים שתוך שנה יגיעו לכמאה סניפים ברחבי הארץ. השניים רוצים לרכב על גל ההצלחה חסר התקדים של קופיקס, ומבחינתם יש הרבה מקום לתחרות גם בקפה לואו-קוסט, וגם כשמדובר בירושלים.