חתונה בחורף? יתרון כלכלי גדול

בחירה לערוך את האירוע המרגש דווקא בחורף יכולה לעיתים קרובות להיות זולה בעשרות אחוזים לעומת חתונה בקיץ. גורמים בענף מספרים כי בחורף הנוכחי מספר המתחתנים שובר שיאים חדשים. אז כמה חוסכים אותם זוגות שבוחרים לערוך חופה בדצמבר על פני אוגוסט?

זוגות רבים מעדיפים להתחתן בקיץ, בגן אירועים שבו ניתן לחגוג באוויר הפתוח, אך יש גם זוגות שבוחרים לקיים את החופה דווקא בחורף. היתרון הגדול של חגיגה בעונה הנוכחית הוא ירידה משמעותית בעלות הטקס המרגש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הזוג המאורס חביב ומעיין עומדים להתחתן בקרוב. החלום בהתחלה היה גן אירועים - כדי שמעיין תוכל להתחתן עם שמלה מתבדרת בשמש חמימה. אך אחרי שבדקו אולמות והשוו מחירים הם הבינו שזה יקר, יקר מאוד.

בין אם זה המצב הכלכלי או החורך שאיחר לבוא, עד שהגיע במלוא עוזו, בשנה האחרונה חלה עלייה חדה במספר הזוגות שהחליטו להתחתן בחורף. "אני רואה הרבה יותר כלות בחורף", אומר מעצב השיער אמיר מלכה. "פעם בחורף, כל מי שהיה מטפל בכלות, היה בורח לחופש".

לחורף חוקים משלו

האולמות מציעים מחירים זולים במיוחד כחבילות לחורף. הם יודעים שכדי למלא אולמות גם בעונה הקרה, הם חייבים להוריד מחירים.

אך גם אם כאשר בוחרים לא ללכת על חבילת חורף ומנסים להתקשר לכל הספקים בנפרד, סביר שהמחירים יהיו זולים בהרבה מחתונה בקיץ. למשל, שירותי התקליטן עשויים לרדת בעשרות אחוזים וכך גם שמלות הכלה או מחירם של צלמי החתונה.

רק צריך לזכור שלחורף חוקים משלו. עכשיו הפציעה שמש אך רק לפני שבועיים כולנו זוכרים את הסופה הגדולה. אז היו מספר זוגות שנאלצו לבטל את החתונה, כך שגם אם רוצים לחסוך, חשוב לזכור שלאמא טבע עשויות להיות תכניות משלה.