רשת AM:PM מציגה: ק"ג עגבניות ב-2.90 שקלים, בסניף סמוך ב-6.50 שקלים

תושב תל אביב שביקר אתמול בשני סניפים של הרשת, הופתע לגלות הפרשי מחירים עצומים של המלפפונים והעגבניות. באחד מהם עלה ק"ג מלפפונים 2.90 שקלים ובאחר 7.90 שקלים; הפרש דומה גם במחירי העגבניות. במוקד המשלוחים המחיר זהה: 4.70 שקלים. "זו גניבה וחוצפה", זעם

היווכחו בפערי המחירים (דביר בר)

אותה עגבנייה, אותה רשת, בפער של יותר מ-100%, הייתכן? דביר בר, תושב תל אביב, יצא אמש (א') מביתו לסניף AM:PM ברחוב קינג ג'ורג' שליד כיכר מסריק בעיר. במהלך הרכישה, חלף גם במחלקת הירקות. אלא שהמחירים הגבוהים הפתיעו אותו, והוא החליט לשים פעמיו לסניף נוסף של הרשת - המרוחק כ-800 מטרים משם, ברחוב אבן גבירול. שם, למרבה תדהמתו, גילה פערי ענק במחירים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בר, תושב ותיק בתל אביב, כבר רגיל למחירים היקרים של הירקות בעיר. הפעם, כך מתברר, זה היה יותר מדי גם עבורו. ק"ג עגבניות ב-6.5 שקלים, וק"ג מלפפונים ב-7.90 שקלים. הוא צילם את המחירים באמצעות הטלפון הנייד שברשותו וביקש להשוות אותם עם סניף נוסף של AM:PM.

לכשהגיע לסניף הרשת ברחוב אבן גבירול, נדהם בר לגלות מחירים שזולים ביותר מחצי: ק"ג מלפפונים נמכר ב-2.90 שקלים, וכך גם ק"ג עגבניות.

"מזמן לא הרגשתי כזו גניבה חצופה", ציין בר, שהעלה את התמונה לעמוד הפייסבוק של AM:PM ונתן לגולשים להיווכח בעצמם. "שתי התמונות צולמו אתמול באותה השעה", כתב. "מקומם שבגלל התחרות עם 'טיב טעם' ו'סופר יודה', אז אתם מרשים לעצמכם למכור במחיר שפוי ו-800 מטר משם אתם דופקים את הצרכנים במחיר שגבוה במאות אחוזים".

התקשרנו בעצמנו למוקד המשלוחים של AM:PM וגילינו שהמחיר לק"ג עגבניות או מלפפונים במשלוח עומד על 4.70 שקלים. "אני מניחה שאלה מחירים זהים לאלה שבחנויות", אמרה הנציגה במוקד הטלפוני.

מרשת AM:PM נמסר בתגובה: "הרשת מציעה מחירי ירקות ופירות אטרקטיביים בכל סניפיה. בנוסף, הרשת מקיימת מבצעים נקודתיים מתחלפים לטובת הצרכנים".

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv