חברת החשמל סולחת בחורף

בשורה מרגיעה ללקוחות החייבים כסף לחברת החשמל: סכנת הניתוק המיידית מוסרת מעל ראשיהם, זאת בשל התחשבות של החברה לרגל הסערה החורפית השוטפת את כל רחבי הארץ. במחוז דן אף חוברו מחדש 32 דירות שנותקו בימים האחרונים בגין חוב

לא מורידים את השאלטר בזמן הסערה (חדשות 2)

הסערה החורפית צוברת תאוצה, ורבים חוששים מהפסקות חשמל. אולם מי שחושש במיוחד הם אלו שחייבים כסף לחברת החשמל ונמצאים בסכנת ניתוק. אלא שחברת החשמל בישרה היום (ד') על הפסקת הניתוקים. לפחות זמנית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מנכ"ל החברה הורה לעובדים על הפסקת ניתוקים בגין חובות עד לסיום המערכת הסוערת הנוכחית. במקביל, כדי למנוע מצב של לקוחות ללא חשמל במזג אוויר קיצוני, חברת החשמל במחוז דן חיברה בחזרה 32 דירות שנותקו בגין חוב.

בחברה מדגישים כי הם יצרו קשר טלפוני עם הלקוחות החייבים והסבירו להם שמדובר במחווה בלבד. לדבריהם, כבר ביום ראשון הקרוב יצרו קשר נציגי החברה עם הלקוחות על מנת להסדיר את החוב.

עם זאת, מבהירים בחברת החשמל כי לא ניתן לבצע חיבור במקרה שבו לקוח לא זמין או אינו נמצא בבית. זאת, בכדי להימנע מסכנה בטיחותית. עוד מוסיפים בחברה ומוסרים שבמקרה שבו החשמל נותק בשל סכנה בטיחותית - לא יתבצע חיבור מחדש.

"מבין 2.5 מיליון לקוחות - מאות בודדות ללא חשמל"

בחברת החשמל עורכים סיכום ביניים ומדווחים כי מבין 2.5 מיליון לקוחות, נותרו מאות בודדות ללא אספקת חשמל עקב פגעי מזג האוויר עד שעות אחר הצהריים. הלקוחות המנותקים שוכנים באזור צפון תל אביב, רמת השרון, רשפון, אשדוד ודרום הר חברון.

מאז שעות הבוקר טיפלה החברה בכמה תקלות נקודתיות ברחבי הארץ, ובמהלך היום היא נאלצה גם לבצע ניתוקים באופן יזום. הצפות שסיכנו את בטיחותם של דיירי הבניינים גרמו לחברה לנתק מיוזמתם את הבניינים הללו מזרם החשמל.