יוסר מהמדפים קרם של "ללין" שהבטיח לנערות להיות "מלכות הכיתה"

אמהות רבות מחו נגד קרם לילדות של חברת "ללין" עליו נכתב: "הבנים לא יפסיקו לרדוף אחרייך". הפייסבוק הוצף במחאות: "בושה, מסר מזעזע, ביזיון שחברה גדולה כמוכם נותנת יד לדברים כאלה". "ללין": המוצר הושק לפני שנים. אנו מצרים על כך ופועלים מיידית להורדת השאריות שנשארו על המדף עם הכיתוב הקודם

ראוי? הכיתוב על המוצר (צילום מסך פייסבוק)

מחאת אמהות כנגד "ללין", בעקבות כיתוב בעייתי על מוצר לילדות: "רוצה להיות מלכת הכיתה? השתמשי בקרם הגוף והבנים לא יפסיקו לרדוף אחרייך", נכתב על קרם גוף לילדות. אמהות רבות הציפו את הפייסבוק בתלונות ודרשו להוריד את המוצר מהמדפים. בחברה הרימו את הכפפה ונענו לקריאות הרבות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המילים שהוטבעו על המוצר, המיועד לילדות, הצליחו להרגיז אמהות רבות ברשת החברתית פייסבוק שקראו לחרם צרכנים על ללין. "פשוט ביזיון שחברה גדולה כמוכם נותנת יד לדברים כאלה!", כתבה גולשת. "אני מחרימה את כל המוצרים שלכם וקוראת לכל האמהות להצטרף אלי עד שיורידו את הכיתוב הנוראי הזה!".

"אפשר להבין מי ה"מוכשר" שכתב את התוכן הזה?!" שאלה אחת הגולשות. "אתם רציניים? האם זה המסר שאנחנו צריכים להעביר לבנות שלנו?".

"אני כאמא מזועזעת מהמשפט הזה", הוסיפה גולשת אחרת. "ממש לא נתפס עם כל מה שקורה בימינו, עם כל הלחץ הנפשי שחוות נערות. זה המסר שאתם רוצים להעביר לילדות שבנים ירדפו אחריהן? זה מגעיל וזה אפילו שוביניסטי".

ללין: "פעלנו להורדת המוצר מהמדף"

"בתור אמא אני לא אהיה מוכנה שזה המסר שיעבור לבת שלי", כתבה אם נוספת. "מה זה חבורת כלבים שמרחרחים אחד את השני?. כל בר דעת שיתקל בפרסום המזעזע הזה יידע לומר שיש משהו מעוות והזוי במלך הפרסומי שלכם. בתור אמהות אנו רגישות יותר. מעניין לדעת מי הוא אותו אדם שראה בניסוח הזה כדרך לגיטימית לפרסם קרם גוף לנערות האם הוא מבין שהוא נגרר לכל הדברים המעוותים, הקטנים כגדולים שמתרחשים בחברה שלנו כיום?"

"מן הראוי שתבחרו לכם ניסוח ראוי יותר ועד אז - הורידו את המוצר מהמדפים", ביקשה אחת האמהות מהחברה. "עדיף הנזק הכלכלי שייגרם מאשר נזק אחר. בושה!. אני מאוד מקווה שהמסר הזה בפרסום נבע מטיפשות וחוסר תשומת לב, וזה לא האני מאמין של החברה".

מחברת "ללין" נמסר בתגובה: "המוצר הושק לפני שנים, בתמימות ילדותית שלא ראויה לתקופה זו של העולם. לאחרונה קיבלנו החלטה, על דעת עצמנו, להורידו מהמדף בשל הכיתוב שאינו תואם את ערכי החברה ואת ההווייה הישראלית. אנו מצרים על כך ופועלים מיידית להורדת השאריות שנשארו על המדף עם הכיתוב הקודם".

הסיפור הגיע באמצעות הפייסבוק של חדשות 2