רשת "קפה קפה" מוזילה מחירים בחלק מתפריטיה

כחודשיים וחצי מאז החל גל ההוזלות בענף בתי הקפה בישראל, הודיעה גם רשת "קפה קפה" על הורדת מחירים. בין המוצרים הנכללים בהנחה: כל המשקאות החמים To go ושלוש מנות פופולריות ברשת. "אנו מקשיבים ללקוחות שלנו ומחזירים להם אהבה", הסבירו ברשת

8 שקלים לכוס קפה. אילוסטרציה (רויטרס)

רשת "קפה קפה" מיישרת קו עם המתחרות ומכריזה היום (ב') על הוזלה בתפריט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההוזלה מתייחסת למשקאות החמים שלקוחות קונים לדרך כדוגמת אספרסו, קפה הפוך, אמריקנו ותה, שמחירם יעמוד מעתה על 8 שקלים לכוס בגודל סטנדרטי, במקום 11-12 שקל עד כה. מחיר אותם המשקאות לישיבה בבית הקפה לא ישתנה.

בנוסף, מוזילה הרשת את מחירם של שלוש מנות פופולריות שהיא מציעה: ‏כריך חביתה, סלט ישראלי ופסטה נפוליטנה - שיעלו מעתה 29 שקלים במקום 44 שקל.

ברשת מסבירים כי היוזמה למהלך נעשתה כחלק משיפור השירות לציבור הלקוחות. "אנחנו מקשיבים ללקוחות שלנו ושומעים את קולותיהם", אומר רונן נמני, מבעלי הרשת. "בחודשים האחרונים אנו מבינים כי לצד חוויית השירות והחדשנות המצופה מאיתנו בתחום הקולינרי, מצופה מאתנו לייצר חוויית בית קפה במחירים אשר יתאימו לתקופה ולכיס. בתי קפה אינם מותרות אלא אלטרנטיבה הוגנת ונגישה לכל מי שמבקש לאכול, לשתות או לנוח וליהנות מחוץ לבית. את עלויות ההוזלה תספוג הרשת במטרה להחזיר אהבה לקהל לקוחותיה". ‏

המהלך של רשת "קפה קפה" מגיע לאחר הודעת שתי רשתות בתי הקפה של "ארומה" על הוזלה בתפריטיה, זאת בעקבות פריצתה של רשת "קופיקס" לשוק, חודשיים קודם לכן.