צפו: מתנפלים על הדירה בראש העין

דירה חדשה במרכז הארץ בפחות ממיליון שקלים – מאחר והדבר הזה היום כמעט בלתי אפשרי, לא מפליא שאלפים התמודדו בהגרלה על האפשרות לקנות דירה במחיר מוזל בראש העין. ההגרלה לא הייתה פתוחה לקהל הרחב, אלא רק לאנשי הקבע חברי מועדון "חבר"

אלפי ישראלים יצאו מהבית בסוף השבוע האחרון כשלפניהם עמדה מטרה אחת: להשיג דירה במרכז הארץ בפחות ממיליון שקלים. האפשרות האטרקטיבית הזאת הייתה קיימת רק לאנשי מועדון הצרכנות "חבר", אליו יכולים להצטרף רק אנשי כוחות הביטחון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

4,000 איש התמודדו בהגרלה על האפשרות לקנות דירת 3 חדרים בראש העיר ב-900 אלף שקלים, דירת ארבעה חדרים ב-1.09 מיליון שקלים ודירת חמישה חדרים - החל מ-1.27 מיליון שקלים. תוך 3 שעות נמכרו יותר מ-800 דירות, בשווי של יותר ממיליארד שקלים.

ההתנפלות על הדירות, השבוע (חדשות 2)
"כשחבר מציעים לעמיתים שלהם אנשי מעמד הביניים דירות פרויקטים ברמת מחיר סבירה וטובה זה מכריח את כל הקבלנים באזור להתאים מחירים", אומר מוטי לוי, מנכ"ל חבר.

ל-3,200 המאוכזבים שיצאו בלי דירה ולכל שאר הישראלים שלא חברים ב'חבר' נפתח אתר למכירת דירות אחרות בפרויקט. מועדון חבר ניצל את יכולת המיקוח הגדולה שלו והשיג מחיר טוב לחבריו, חבל שלא כל זוג צעיר יכול להשתמש בקלף הזה.