השוואה: איפה כדאי לבטח מכשיר נייד?

בשבוע שעבר נכנס לשוק הביטוחים הסלולאריים שחקן חדש - רמי לוי. הוא מצטרף לחברות הגדולות ולמעבדות הפרטיות. צפו בהשוואת מחירים מיוחדת: מי נותן לכם את שירות התיקונים המשתלם ביותר?

המהפכה הסלולרית שהורידה את חשבונות הטלפון של כולנו הכריחה את חברות הסלולר לחפש מקורות הכנסה אחרים, אחד מהם הוא שוק הביטוחים. יחד עם חברות הסלולר הקטנות ומעבדות הקטנות שמציעות שירותי תיקונים נכנס כעת לשוק רמי לוי, ויש בלבול מי מציע את הביטוח הטוב ביותר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מהם העלויות עבור מכשירים חכמים? העלות החודשית הנמוכה ביותר היא ברשת רמי לוי, 12.5 שקלים בחודש בלבד ללקוחות החברה, מי שאינם לקוחות החברה ישלמו 20 שקלים לחודש. בפלאפון התעריף הוא הגבוה ביותר, 50 שקלים לחודש. פרט לתשלום החודשי יש השתתפות עצמית, למשל בפלאפון תשלמו 100 שקלים עם תבואו עם מסך שבור. באורנג' - עלות ההשתתפות העצמית גבוהה כמעט פי שלוש.

אחריות היצרן לא תמיד תקפה וכך גם האחריות מפני אובדן או גניבה. אורנג', סלקום ורמי לוי לא יכסו את הנזק במקרה של אובדן או גניבה, בפלאפון יש כיסוי לצד 1,200 שקלים השתתפות עצמית לטלפון חכם חדש אבל אי אפשר לרכוש ביטוח למכשירים שלא נקנו בחברה. עלויות הביטוחים יהיו נמוכות יותר ככל שהמכשירים זולים יותר.