צפו: היעדים החמים של החורף

מי שמבקש לצאת לחו"ל בתקופה הזאת של השנה, ולא רוצה להגיע לחורף המקפיא של אירופה או ארצות הברית, לא צריך בהכרח להישאר בארץ. בשנים האחרונות חברות הנסיעות מציעות יעדים אקזוטיים שגם בתקופה הזו השמש זורחת בהם. והמרחק - שעות בודדות של טיסה

החורף אמנם מתקרב בצעדים קטנים, אבל אולי תבחרו לצאת לחופשה דווקא בעונה הזו. לברוח מהקור והגשמים, ולהפשיר באחד היעדים הטרופיים שמציעים חופשה חמה ואקזוטית. העונה בהם מתחילה רק בנובמבר, ונמשכת עד אפריל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

איריס מזרחי, מנהלת פרסום ב"אשת טורס", פירטה את רשימת היעדים המבוקשים לחורף. "היעדים החמים הם קובה, לאס פלמס וטנריף. דרכי ההגעה אליהם הם הרבה יותר נוחות היום. מרווחי הטיסות התקצרו והמחירים משתלמים".

הבדל המחירים בין החופשות באירופה לבין היעדים האקזוטיים הולך ופוחת. שבעה לילות במלון 4 כוכבים על בסיס חצי פנסיון בטנריף, האי הגדול והפופולארי ביותר בקנרים, יעלו לכם בסוף נובמבר כ-640 אירו.

קובה: עשרה ימים ב-2370 דולרים

אם תחשקו במסע חזרה לשנות ה-50 שמלווה באווירת סלסה, תוכלו לנסוע לקובה. טיולים מאורגנים בחודשי החורף ל-10 ימים, הכוללים טיסה, ארוחות בוקר ועוד 7 ארוחות, יעלו לכם החל מ-2370 דולרים.

"קובה מאופיינת קצת כיעד מסובך ומורכב, ולכן יוצאים אליו בעיקר בטיולים מאורגנים. זה הפך להיות שלאגר אמיתי", סיפר ניר מזור, מנהל אגף השיווק ב"קשרי תעופה".

מי שרוצה לארגן את הטיול לקובה בעצמו יוכל להזמין 7 לילות במלון 3 כוכבים בחוויית "הכול כלול" תמורת קצת יותר מ-1200 דולרים לאדם. יעד מפתה נוסף ועמוס חופים בתוליים הוא זנזיבר שבאפריקה. החל מהשנה תוכלו לטוס לשם בטיסה ישירה מישראל. על חופשה של 7 ימים תשלמו החל מאלפיים דולרים לאדם.

לחורף, לעומת זאת, ניתן לטוס למלטה, ברזיל, הקריביים והרשימה עוד ארוכה. הרי בחצי מכדור הארץ השמש זורחת כשאצלנו חורפי. כשהמחירים ביעדים האטרקטיביים דומים למחירים של החופשות השגרתיות שכולנו מכירים, אולי אם כבר נוסעים כדאי למצוא איזו פיסת גן עדן.