"אפקט קופיקס" גם בסופגניות. צפו

חנוכה עוד רחוק, אבל מלחמת מחירי הסופגניות כבר החלה. יש מי שמציע סופגניה בשקל אחד בלבד, יש כאלו שבוחרים לא להיגרר להורדת מחירים - ויש גם הפתעה - דווקא קופיקס, רשת הקפה הזולה, היא היקרה ביותר כשזה מגיע לסופגניה

הדי המלחמה על מחירי הקפה עוד לא התפוגגו, והנה מתחיל לו קרב חדש על מחירה של הסופגנייה עם הריבה האדומה. "כולם מנסים למכור היום מוצרים בחמישה שקלים. אנחנו בשקל, ואנחנו נעמוד על שלנו", סיפר אנטולי רוסנובסקי, מנהל סניף הרצליה של "יינות ביתן".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

גם ב"יש הכול בזול" המחיר נמוך יחסית. 6 סופגניות גדולות ב-15 שקלים. אותו המחיר גם בשופרסל דיל, מה שאומר 2.5 שקלים לסופגנייה. אך מלחמת המחירים השנה היא לא רק בין הסופרמרקטים, אלא גם בין בתי הקפה והקונדיטוריות, והשנה לא תמצאו סופגנייה עם ריבה אדומה שמחירה עולה על 5 שקלים.

גם רשת "רולדין" שיצאה נגד "קופיקס" בטענה שכשמוכרים במחיר נמוך האיכות בהתאם, מוכרת סופגנייה ב-4.5 שקלים, כאשר "קופיקס" מוכרים בחמישה שקלים.

כמו ביינות ובמזון גורמה, גם כאן נחוץ פרשן שיסביר במילים פשוטות מה מחכה בין הבצק הרך. תחום הסופגניות מצליח להמציא את עצמו כל שנה מחדש. ואם חשוב לכם מאוד לדעת איך תוכלו לקנות את הסופגנייה במחיר הנמוך ביותר, אפילו המציאו לכך אפליקציה. על אילו מוצרים תהיה מלחמת המחירים הבאה? מי יודע. העיקר שיהיו עוד, כי לצרכנים זה טוב מאוד.