כמה עולים המופעים בחנוכה?

רק עכשיו סיימנו עם ההוצאות של החגים, ועוד מעט מחכה להורים הוצאה נוספת- המופעים בחנוכה. בילוי כזה יכול להגיע למאות שקלים למשפחה להצגה אחת בלבד. מכירות הכרטיסים כבר החלו, הנה מדגם מקרי של מחירים

מעט אחרי שהסתיימו גלי ההוצאות הגדולים למשפחות בחופש הגדול ובחגים, מהולכים וקרבים מופעי החנוכה. בילוי כזה יכול להגיע למאות שקלים למשפחה להצגה אחת בלבד, ומכירות הכרטיסים כבר החלו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כרטיסים ל"צלילי המוזיקה" למבוגר ושני ילדים עולים 289 שקלים, אך לאחר הנחה המחיר הוא 89 שקלים בלבד. רוכשי הכרטיסים לפסטיגל ישלמו 170 שקלים על כל כרטיס, גם במופע זה לאחר הנחה המחיר יהיה 89 שקלים לכרטיס. המחיר ב"מותק של פסטיגל" זהה - כל כרטיס עולה 170 שקלים.

מדובר בהוצאה לא מבוטלת, וועדי העובדים שרוכשים בדרך כלל כמות גדולה של כרטיסים מאיימים בחרם צרכנים. "זו הגזמה, אם המחירים לא ירדו ועדי העובדים יחשבו פעמיים לפני שיפיצו את הכרטיסים", איים יעקב אלוש, יושב ראש חברת ועדים המייצג את הוועדים הגדולים במשק. "אי אפשר באמת לדעת כמה שווה כרטיס, כי דרך הוועדים הכרטיסים נמכרים ב-70 שקלים ומקומות העבודה מסבסדים חלק מהמחיר".

אלוש ציין כי הוועדים רוכשים "מסה קריטית" של כרטיסים, ואין לזלזל בכך: "הייתי ממליץ למפיקים לקחת ברצינות את האיום שלנו - תראו מה קרה לטורקיה אחרי שלא שמעו בקול הוועדים".