לקראת החג: היכן תקנו בזול?

שבוע וחצי לפני ראש השנה, וקדחת הקניות צוברת תאוצה. הרשתות משיקות מבצעים חדשים מדי יום, ואנחנו בדקנו מי מהן מציעה את הסל המשתלם ביותר - וגם האם הוא התייקר לעומת השנה שעברה. התוצאה: גם השנה רמי לוי מובילה

10 ימים לפני ראש השנה - קדחת הקניות בעיצומה ורשתות השיווק מתחרות על הכיס של כולנו. בדקנו איזו רשת משתלמת יותר לביצוע הקניות לראש השנה, והאם סל הקניות עלה ביחס לשנה שעברה?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החדשות הטובות: על פי אתר פרייסל, הצרכנים יחסכו כמה עשרות שקלים השנה בקניות לחג בהשוואה לשנה שעברה, בעקבות מלחמת המחירים בין הרשתות. בדקנו סל קניות בסיסי של 40 מוצרים לחג, ואלה התוצאות:

זו השנה השנייה ברציפות, שרמי לוי היא הרשת הזולה ביותר באזור הצפון, עם סל של 470 שקלים - הוזלה של 37 שקלים בהשוואה לשנה שעברה. באזור המרכז, בפתח תקווה, השנה שופרסל דיל ויינות ביתן הן הזולות ביותר. בדימונה הרשת הזולה ביותר היא מחסני השוק, עם עלייה קלה בהשוואה לשנה שעברה.

עם בוא החגים הרשתות יוצאות עם מגוון מבצעים שנועדו למשוך אתכם אל תוך הסניף שלהם ולא לסניף של המתחרים. רשת ויקטורי למשל, הוזילה יותר מ-2,000 מוצרים לפני החגים וברמי לוי תקבלו פריסת תשלום רחבה. גם הרשתות האחרות צפויות להשיק מספר מבצעים אטרקטיביים במהלך השבוע הבא.