משתתפים בהגרלות הפיס? מעתה תצרכו להזדהות

החל ממחר יחייב מפעל הפיס את המשתתפים בהגרלות השונות לספק את 4 הספרות האחרונות של תעודת הזהות - זאת כחלק מהתגייסות הארגון למאבק בהון השחור. "נגן על פרטיות המשתתפים בהגרלות שלנו", הבטיח מנכ"ל מפעל הפיס

"מאבק חשוב", מפעל הפיס (חדשות 2)

מפעל הפיס מצטרף למלחמה בהון השחור: החל ממחר (ד') יפעיל מפעל הפיס מערך לזיהוי לקוח, שיחייב את המשתתפים בהגרלות לספק ארבע ספרות אחרונות של מספר תעודת הזהות שלהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לקוחות מפעל הפיס יידרשו להקליד את הספרות בעת קניית המוצרים הבאים: לוטו, 777, חלק מטפסי הצ'אנס והקינו (כל המוצרים שגובה הזכייה שלהם הנו מעל גובה סכום זכייה המחויב במס).

"ההקלדה החלקית של מספרי תעודת הזהות נועדה להגן על פרטיות הלקוחות", הסבירו היום במפעל הפיס והוסיפו כי לצורך אמצעי הזיהוי נרכש לאחרונה ציוד מיוחד בעלות של כ-3 מיליון שקלים.

"מפעל הפיס רואה חשיבות להשתלב במאבק חשוב זה שמטרתו לשפר את הכלכלה בישראל ואת כיבוד החוק לטובת כל האזרחים", מסר אלי דדון , מנכ"ל מפעל הפיס.

לדברי המנכ"ל, במהלך החודשים האחרונים הותקנו מערכת ייעודית בעלות של כ-3 מיליון שקלים למטרה. "הכשרנו בהדרגה את כל הזכיינים לשימוש במערכת החדשה ואנו משוכנעים כי הלקוחות שלנו שותפים להבנה של חשיבות הנושא".