יחימוביץ' קוראת לחרם צרכנים נגד הוט

יו"ר העבודה קוראת לציבור לא לעבור לחברת הכבלים שיצאה בקמפיין גיוס לקוחות חדש. הנימוק: ההנהלה מתנכלת לעובדים שהקימו התארגנות. "לפרסומות יש להם כסף - לעובדים לא", כתבה בפסייבוק

מאבקים פנימיים. הוט (חדשות 2)

יו"ר האופוזיציה ידועה בתמיכתה בהתארגנויות עובדים, הערב היא מבקשת לגייס את ציבור הצרכנים למאבק כזה. בסטטוס שפרסמה בפייסבוק היא קוראת לכולנו להחרים את חברת הכבלים "הוט".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"יש לי בקשה קטנה: אל תעברו להוט", כתבה יחימוביץ'. "ואני באמת משתדלת לא להיות יותר חריפה. לא הייתי מעלה את זה אם לא הפרסומת החדשה שלהם, המזיעה מרוב מאמץ למגניבות. פרסומת שמבקשת מכם לעבור אליהם, ממש בזמן שהם רומסים את העובדים שלהם".

יחימוביץ' טוענת כי הנהלת חברת הוט מתנהגת באלימות ובכוחניות כלפי עובדיה, בכך שהיא מסרבת להכיר בהתארגנות שהקימו העובדים לפני כחודש. "לא יעבוד הניסיון לסכל את ההתארגנות", כותבת יחימוביץ'. "תשאלו את גיל שרון מנכ"ל פלאפון, את ניר שטרן מנכ"ל סלקום או את עמרי פדן מנכ"ל מקדונלד'ס, שלומדים על בשרם איזה נזק התנהלות כוחנית כזאת גורמת לחברה".

חרם צרכני. יחימוביץ' (חדשות 2)

יו"ר העבודה מפנה אצבע מאשימה אל מנכ"ל הוט. "מי שכופה על העובדים מעבר להעסקה באמצעות קבלנים (או פיטורים) ומוביל את המהלך הוא המנכ"ל פטריק דרהי", היא כותבת. "לדרהי - יש (כסף). לפרסומות - יש. ללוביסטים שלהם שבאו היום לוועדת כלכלה כדי לנגוס עוד מהלקוחות - יש. ולמי לא נשאר? לעובדים הרגילים, שמפרנסים את משפחותיהם בעבודה קשה".

מהנהלת הוט לא נמסרה תגובה לדברים.