מחר: טכנאי חברת הוט ישבתו בכל הארץ

ועד עובדי הוט, המאוגד בכוח לעובדים, ישבית מחר (ה') את פעילות טכנאי החברה בשעות הצהריים, בין 12:00-17:00, ותכלול את כלל הטכנאים ומוקד המכירות בירושלים. "בפברואר הובטח לנו שלא צפויים כל פיטורים בחברה, ובמרץ, 200 עובדים אולצו להתפטר", מוחה אחד הטכנאים. הוט: השביתה אינה חוקית, לא צופים שיבושים

שביתה ב"הוט" (חדשות 2)

סליחה, תקלה: טכנאי חברת הוט ישבתו מחר (ה') בכל הארץ, מכיוון שההנהלה מסרבת להכיר בוועד עובדי החברה ומתכוונת להעביר את העובדים לחברות קבלן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ועד עובדי הוט, המאוגד בכוח לעובדים, ישבית את פעילות טכנאי החברה בשעות הצהריים, בין השעות 12:00-17:00, ותכלול את כלל הטכנאים ומוקד המכירות בירושלים. זו הפעם השלישית בה משביתים העובדים את פעילות החברה, ולראשונה השביתה תיערך בהיקף ארצי.

טכנאי החברה היו הראשונים לחוות את תהליכי מיקור החוץ בחברה. מאז תחילת השנה צומצמו צוותי הטכנאים בכ-50% בממוצע. כיום עובדים בהוט כ-300 טכנאים בלבד. שאר הטכנאים מועסקים ע"י חברות קבלן. הגדולה שבהן היא חברת טאט - חברת בת של בעלי הוט פטריק דרהי.

"בכוונת החברה להעביר את כל שירותי הטכנאות לטאט", מסביר אייל ראובני, טכנאי בחברה. "מקוממת אותנו העובדה כי הדבר נעשה במחטף ובניגוד למה שהובטח לנו- בפברואר הובטח לנו שלא צפויים כל פיטורים בחברה. במרץ, 200 עובדים אולצו להתפטר".

מהוט נמסר בתגובה: "כח לעובדים אינו הארגון היציג של עובדי הוט, לכן כל שביתה או שיבוש של העבודה אינם מוגנים עפ"י הדין. אנו נערכים בהתאם על מנת שהשירות ללקוחות ימשך כרגיל".