חופשה והופעה בחו"ל: כמה זה עולה?

עם כל הכבוד למופעי הקיץ בישראל, בארץ אי אפשר להתחרות בהופעות שמוצעות ברחבי העולם על ידי אמנים מובילים בהפקות מדהימות. אפשר לשלב צפייה בהופעה בעת טיול מתוכנן, או לטייל במיוחד בשביל לראות הופעה מבוקשת. אז כמה יעלה לכם להוסיף כרטיס לאחת ההופעות בעת הטיול?

עונת ההופעות באירופה מתחילה עכשיו, ואם פעם חבילה לחו"ל לא הייתה שלמה בלי מלון - בשנים האחרונות גם הופעה היא חובה. בשנים האחרונות ישראלים רבים יצרו תופעה חדשה: לנסוע לחו"ל רק בשביל לראות הופעה.

"הקיץ יהיה שיא של כל הזמנים של ישראלים שנוסעים לחו"ל בשביל לראות הופעות", אומר עידו ווג, מנהל "איסתא מיוזיק". "קרוב ל-2,000 ישראלים יראו את ביונסה בברלין בסוף מאי, למשל", הוא אומר. חבילה של מלון, טיסות וגם לראות את ההופעה של ריהנה בברלין תעלה החל מ-679 אירו לאדם, רובי ויליאמס באמדטרדם כבר יעלה החל מ-800 אירו לאדם.

לאונרד כהן, שהופיע לפני שלוש שנים בישראל, יופיע הקיץ בברלין ומחיר חבילה להופעה של הזמר הוותיק תעלה החל מ-825 אירו. רוג'ר ווטרס ברומא יעלה החל מ-743 אירו. כדאי להגדיש כי בחלק מהמקרים רכישת הפרטים בנפרד יכולה להיות נמוכה יותר, אך קניית כל הפריטים במסגרת חבילה יכולה לחסוך הרבה התרוצצויות וגם את הסיכוי שתיפלו קורבן לזייפני כרטיסים.