צפו: הצצה למלונות החדשים בישראל

שורה של מלונות חדשים - בהשקעה של מאות מיליוני שקלים- ייפתחו בשבועות הקרובים ברחבי הארץ: מאילת בדרום ועד חיפה בצפון. למרות המחירים האסטרונומיים ללילה לחדר, בענף התיירות מאמינים שיהיה להם ביקוש

גם אצלנו התיירות מתפתחת. בעוד כשבועיים, אמור להיפתח מלון "רויאל ביץ'" בתל אביב, וההכנות נמשכות עד הרגע האחרון. חצי מיליארד שקל הושקע במלון החדש שאמור להיות אטרקטיבי במיוחד. "המחירים יתחילו בסביבות 400 דולר, ויעלו עד 4000 דולר לסוויטה הנשיאותית" סיפר מיקי שניידר, מנכ"ל המלון החדש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כמעט במנותק מהמצב הכלכלי, שלל מלונות חדשים יפתחו השנה בארץ. בכל אחד מהם הושקעו עשרות, ואפילו מאות מיליוני שקלים. לדוגמה, מלון "כרמים" ליד קריית ענבים יפתח באמצע יוני בהשקעה של 170 מיליון שקלים. הוא יהיה מלון ספא עם 155 חדרים וסוויטות, וכמו כל מלון שרוצה להיות אקסקלוסיבי, המחיר יהיה בהתאם ויכול להגיע ל-1500 שקלים ללילה אחד.

באשדוד נפתח לפני כחודשיים מלון בשם "ווסט" על חוף הים, והוא מכוון בעיקר לתיירים מצרפת ואנשי עסקים שמגיעים לעיר. ההשקעה - 170 מיליון שקלים, והיעד, מה לעשות, קצת פחות אטרקטיבי מעיר כמו תל אביב. לכן המחיר ללילה נמוך יותר, ועומד על 700 עד 1000 שקלים ללילה.

קומת הקבלה בבית המלון החדש באילת (חדשות 2)

מנהל המלון, ניר ויינשטיין, הסביר את הצורך במלון החדש ואמר כי "בוודאי שיש צורך במלונות חדשים בארץ, כיוון שתעשיית התיירות מתגברת. אנחנו מאוד מעוניינים לפתח אותה. כרגע יש ביקוש רב, אך אין היצע כל כך גדול".

גם מלון "הרודס" בים המלח שופץ, בהשקעה של 60 מיליוני שקלים. במלון יש יותר מ-200 חדרים, וכדי לצוף במקום הכי נמוך בעולם תשלמו עד 1350 שקלים ללילה. אם נצפין לחיפה, נמצא שם את מלון "ביי קלאב" שנפתח השבוע בהשקעה של 25 מיליון שקלים. המחיר במלון ללילה יעמוד על כ-700 שקלים.

אז אם תרצו לצאת לחופשה בקיץ הזה, אין ספק שאפשרויות יש בשפע, אך עם העלאות המיסים והגזירות החדשות, השאלה היא כמה ישראלים בכלל יוכלו להרשות זאת לעצמם.