מאות נוסעי טיסה לארה"ב נתקעו שעות במטוס: "עבר עלינו סיוט"

נוסעי טיסה של חברת דלתא לארה"ב נאלצו לשהות הלילה במשך כ-7 שעות בתוך המטוס בגלל שורה של אירועים חריגים - עד שקיבלו הודעה כי הטיסה נדחתה. "טיול נפלא בישראל נהרס", סיפרה אחת הנוסעות. חברת דלתא: "מדובר באירוע מצער, הנוסעים הוחזרו למלון והטיסה תצא היום"

שעות על הקרקע, ארכיון (AP)

לא רק השביתה של חברות התעופה הישראליות גרמה לתסכול בנמל התעופה בן גוריון: מאות מנוסעי טיסה של חברת דלתא האמריקנית לארה"ב נאלצו לשהות במשך כ-7 שעות בתוך המטוס, כשהוא על הקרקע, בעקבות שורה של אירועים חריגים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנוסעים, שעלו אמש בשעות הערב על המטוס, גילו לאכזבתם שתקלה טכנית במערכת ההידראולית של המטוס מעכבת את יציאתם מהארץ. תיקון התקלה ארך זמן מה שחצה את השעה שבה ניתן להמריא מנמל התעופה.

שעות לאחר מכן, כשהגיע המועד של המטוס לנסות לצאת שוב לדרך, הצהיר אחד הנוסעים כי הוא חש ברע. המטוס, שכבר יצא מהשרוול בדרך למסלול ההמראה נאלץ לשוב חזרה למקומו, האיש פונה לקבלת טיפול, אך בשל העיכוב הרב נאלץ צוות הטיסה להודיע לנוסעים על דחייתה.

חברת דלתא: הטיסה צפויה לצאת הערב

אחת הנוסעות, שנאלצה לשהות במטוס הצפוף במשך שעות ארוכות, סיפרה לחדשות 2 באינטרנט על התסכול הרב שחוו היא וחבריה. "לא היה מקום לזוז, ולא הגישו לנו שום דבר לאכול בכל הזמן הזה מלבד מים ובוטנים", שחזרה את המצוקה שחשה.

חברת התעופה האמריקנית דאגה לנוסעים למקום לינה בירושלים והבטיחה להם שהטיסה תצא לדרכה היום בשעות הערב, אך נראה שחלק מהם לא יוכלו להתאושש כל כך מהר מהחוויה המייגעת. "היו לנו שבועיים של טיול מושלם", סיפרה הנוסעת, "אבל הכל נהרס בגלל הסיפור הזה, עבר עלינו סיוט".

איתן לבנשטיין דובר חברת דלתא איירליינס מסר בתגובה: "המקרה שתואר הוא מקרה מצער שבעקבותיו נדחתה טיסה, תחילה היתה זו בעיה טכנית שמנעה את ההמראה בזמן. התקלה תוקנה באופן מהיר יחסית, אך גלשנו לשעת עוצר הטיסות בנמל התעופה. לאחר מכן חש אחד הנוסעים ברע וביקש לרדת לקרקע, על פי הנוהל שלנו נאלצנו לחזור. בשעות הבוקר החליט הטייס שהטיסה לא תצא וכולם הועברו לבית מלון. היום בשעות הערב צפויה הטיסה לצאת".