קולנוע רב חן דרש כרטיס לתינוקת בת 4 חודשים

ההורים: "התינוקת ישנה על הידיים; היא לא תופסת מקום ולא נהנית מהשירות". רב חן: "המדיניות - לאור ניסיון העבר, בו נגרמו אין סוף הפרעות ע"י תינוקות". מנגד, בבתי הקולנוע גלובוס, לב וסינמה סיטי לא דורשים רכישת כרטיס לתינוקות ישנים

אילוסטרציה (חדשות 2)

זה אולי יישמע הזוי מכדי להיות נכון, אבל זה קרה בקולנוע רב חן בקניון איילון. הזוג גל ומירב, שביקש לצפות בסרט פעולה, נדרש לרכוש כרטיס קולנוע עבור בתם בת 4 חודשים.

‏"השעה הייתה מאוחרת, והתינוקת ישנה על הידיים", סיפר האב לגלובס. "להפתעתי מנהל הקולנוע עצר אותנו וביקש שנרכוש עבורה כרטיס נוסף בעלות של 38 שקלים. מיותר לציין שהתינוקת לא תופסת מקום ולא נהנית מהשירות".

ניסיונות הזוג להסביר את הדברים לצוות הקולנוע עלו בתוהו, והזוג נאלץ לצאת מהמקום. "עזבנו בזעם רב", תיאר האב. "מיד אחר כך ביצענו בירור בסינמה סיטי, והבנו שהם הגונים ולא מבקשים תשלום עד גיל שנתיים. וכך, באמצע הלילה, נאלצנו לעבור לסינמה סיטי, רק בשל הרצון של רשת רב חן ליצור הכנסה בדרך נלוזה".‏

רב חן: "אין סוף הפרעות"

גל טוען כי בית הקולנוע יכול היה לציין מראש כי אין כניסה עם תינוקות לאולם, אבל דרישת תשלום עבור כניסתם היא דרך מבישה להגדיל את ההכנסה. לדבריו, בבירור עם רשתות הקולנוע גלובוס, לב וסינמה סיטי, הובהר לו כי אין גביית יתר עבור תינוקות ישנים.

מחברת תיאטראות ישראל, המחזיקה ברשת בתי הקולנוע רב חן, נמסר בתגובה: "אנו מחוייבים להעניק לקהל לקוחותינו את השירות הטוב ביותר ובין השאר לחייב כל ילד בכל גיל לרכוש כרטיס כניסה לכל סוגי הסרטים. לאור ניסיון העבר, בו נגרמו אין סוף הפרעות על-ידי תינוקות והוריהם שלא בחרו לצאת עם התינוק מהאולם, ואפילו בחרו להחליף חיתול על מושבי הקולנוע בזמן הסרט, דבר שבאופן טבעי מפריע ומעורר כעס בקרב שאר הצופים, הוחלט על יישום מדיניות זו".