התשובה לבזק: הוט תשדרג בחינם את מהירות הגלישה ל-100 מגה

חברת הכבלים הודיעה על מהלך דרמטי בשוק האינטרנט. תשדרג את מהירות הגלישה ל-100 מגה ל-70% מלקוחותיה ללא כל תשלום נוסף. המהלך יבוצע במסגרת פרוייקט פריסת סיב אופטי לשיפור התשתית הטכנולוגית

שדרוג דרמטי במהירות הגלישה, ארכיון (חדשות 2)

התשובה של הוט לבזק: לאחר שחברת הטלפונים הודיעה כי היא מתכוונת לשדרג את מהירות הגלישה באינטרנט לכל לקוחותיה בחינם, ב"הוט" הכריזו היום כי גם הם יעניקו ללקוחות הטבה משמעותית. חברת הכבלים תשיק מהלך דרמטי שבמסגרתו תשדרג את מהירות הגלישה ברשת האינטרנט עבור 70% מלקוחותיה ללא תשלום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במסגרת המהלך, תפרוס "הוט" סיב אופטי ותשדרג את מהירות הגלישה בעבור רוב לקוחותיה. הגולשים שייהנו מהמהלך הדרמטי שאותו מובילה החברה יהיו אלו המתגוררים בערים ראשון לציון, באר שבע, נתניה, חיפה ושוהם - בהן תבוצע הפריסה המחודשת.

מהלך נוסף שעליו הכריזה החברה הוא האצת המהירות בחבילות הטריפל - בחינם. זאת, בדומה לשדרוג המהירויות עליו הכריזה לאחרונה בזק. לפי הוט, כל מי שמנוי על חבילת טריפל וגלש במהירות נמוכה יזכה בשדרוג ל-12, 30, או ל-100 מגה בהתאם לחבילת הטריפל שבה בחר. בתוך כך, מהירות הגלישה של למעלה מ-70% ממנויי החברה תשודרג ל-100 מגה ללא כל תוספת תשלום.

לרגל השקת המהלך תעניק הוט אינטרנט במהירות 100 מגה בחינם למשך שנה ל-10,000 המצטרפים הראשונים. לקוח שלא מעוניין בחבילת הטריפל יוכל לקבל את מהירות הגלישה ב-100 מגה במחיר של 139 שקל לחודש.

מהלך השדרוג - שבוע לאחר הודעת "בזק"

על רקע ההשקה החגיגית שהציגו אנשי "הוט", קשה שלא לייחסה למבצע הקודם עליו הכריזו בחברת "בזק" המתחרה. לפני כשבועיים הודיעו נציגי החברה במסיבת עיתונאים שערכו כי החברה תיכנס למהלך אסטרטגי שבמסגרתו תשודרג מהירות הגלישה של 85% מלקוחותיה ל-15 מגה.

בבזק הסבירו אז כי מהירות הגלישה תשודרג בשיעור של 50% למרבית לקוחותיה, וכי הדבר יעשה באופן אוטומטי, באופן שידרוש מהמנויים להתאים את החבילה מול ספק האינטרנט שלהם.

במסגרת המהלך עליו הכריזה בזק, כל הלקוחות שרכשו חבילה של פחות מ-5 מגה ישודרגו אוטומטית ל-5 מגה, ואילו לקוחות עם מהירות של מעל 5 מגה ישודרגו ל-15 מגה.