מנכ"ל הרשת לאחר מבצע הטאבלט: "לא ציפיתי למהומה שכזאת, אך נמשיך במבצעים"

בסניף באר שבע של רשת מחסני חשמל סיטונאיים עדיין מלקקים היום את הפצעים מההתנפלות ההמונית של הלקוחות על החנות לכבוד המבצע - טאבלט בעשרה שקלים. מנכ"ל הרשת משחזר היום את המהומה "כבר 35 דקות לפני התחיל בלאגן", אבל מבטיח כי ימשיך במבצעים מהסוג הזה

ביום שאחרי ההתנפלות ההמונית של אלפי הישראלים שרמסו האחד את השני בבאר שבע - והכול במטרה להשיג "טאבלט" בעשרה שקלים, מסביר אייל בן אליעזר, מנכ"ל רשת מחסן החשמל הסיטונאי שפתח במבצע את ההחלטה הפופוליסטית שגרמה לתמונות הקשות. "לא ציפינו להתנפלות כזאת, נתנו בעבר די-וי-די בעשרה שקלים והיום עשינו את המבצע הזה", הוא אמר לעמית סגל בתכנית "מהדורה ראשונה". "תכננו למכור 500 טאבלטים, אך לבסוף לקחתי את 500 הטאבלטים, ותרמתי אותם לעיריית באר שבע למחלקת החינוך והרווחה". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הלקוחות לא נתנו לאנשים שלנו לנשום. מנהל הסניף הובל למיון, ואנשים נכנסו להתקפי חרדה. אנשים פרצו לחנות, שברו את הדלתות ע"מ להיכנס, וזה היה 35 דקות לפני המכירה בכלל", משחזר בן אליעזר. כשנשאל המבצע הזה עלה לך כחצי מליון שקל, מה הרווחת מזה? הוא משיב כי "אני מרוויח מזה שהלקוחות שלי מדי שנה מאוד נאמנים לי. הלקוחות נשארים נאמנים וקונים אצלי במהלך כל השנה. הלקוחות מרוצים, ומדי פעם אנחנו עושים מבצע באחת החנויות שלנו. השנה הזאת החלטנו לעשות את זה בבאר שבע לציון שנה לחנות".

את הנזק שנגרם לחנות בעקבות מהומת האלוהים הוא מעריך בעשרות אלפי שקלים. "כל החנות הרוסה", אמר בן אליעזר. אך באותה נשימה הוא מבטיח להמשיך במבצעים מהסוג הזה, בפעם הבאה, הוא מבטיח "ניערך לזה קצת אחרת - ניקח פי 4 או חמש מאבטחים".

ומה זה אומר לדעתו על האופי הישראלי? לאיש העסקים אין שום בעיה עם האופי הזה. "כל אלו שאתה רואה שם - מחר בבוקר הם לקוחות שלי, ומבחינתי הם הכי טובים בעולם. הם וכל עם ישראל".