מנכ"ל פלאפון: "לא הייתה מתקפת סייבר"

מנכ"ל חברת פלאפון, גיל שרון, שלל הבוקר את האפשרות כי החברה הייתה נתונה אמש תחת מתקפת סייבר בעקבות התקלות החמורות ברשת הסלולרית אמש. "ניתן לשלול את האפשרות למתקפת סייבר", אמר שרון והוסיף: "האפשרות לפיצוי עדיין קיימת"

"לא מדובר במתקפה", ארכיון (חדשות 2)

מנכ"ל חברת פלאפון, גיל שרון, שולל הבוקר את האפשרות כי התקלה שהתרחשה אתמול בשעות הערב ברשת הסלולרית של החברה נגרמה בעקבות מתקפת סייבר. את הדברים אמר שרון בתכנית הבוקר של ערוץ 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"כפי שאמרנו הלילה, ניתן לשלול את ההערכות כי מדובר במתקפת סייבר - זהו לא המקרה", אמר שרון. "ככל הנראה אירעה תקלה באחד הרכיבים של הרשת. מהנדסי החברה במרכז הבקרה סרקו כל אחד מהרכיבים עד שנמצא הרכיב הבעייתי". שרון הוסיף כי "הרכיב שבוא אירעה התקלה נוטרל מהרשת וכך היא חזרה לפעולה סדירה בסביבות 23:00 בלילה".

בנוגע לאפשרות כי החברה תפצה את לקוחות החברה שסבלו אתמול מהתקלה אמר שרון כי היום הנהלת החברה צפויה להתכנס ולדון בנושא. "האפשרות של מתן פיצוי ללקוחות לא ירדה מהפרק", אמר שרון.

רק בשעות הלילה החלה הרשת הסלולרית של החברה לשוב לפעול בהדרגה, וזאת לאחר ששיבושים נרשמו במשך כארבע שעות, מסביבות השעה שבע בערב. לקוחות רבים דיווחו על תקלות בקבלת שיחות והוצאתן. גם לקוחות חברות התקשורת של הוט מובייל ורמי לוי דיווחו על תקלות בשירות.