פלאפון מציעה: "הכל כלול" בחינם

מלחמת הסלולר חורגת מגבולות ההיגיון: אחרי המבצעים של הוט מובייל וגולן טלקום מהשבועות האחרונים, יוצאת היום חברת פלאפון במבצע חסר תקדים ללקוחות מתניידים - שלושה חודשים ללא הגבלה בחינם ולאחר מכן מנזק התשלום ל-99 שקלים בחודש

שוברים את השוק, פלאפון (חדשות 2)

השר משה כחלון כבר בדרך למנהל מקרקעי ישראל, אך קרב חברות הסלולר נמשך במלוא המרץ: פלאפון יוצאת בימים אלה במבצע שעשוי, פעם נוספת, לשנות את כללי המשחק עבור הצרכנים - שלושה חודשים חינם לחבילת סלולר ללא הגבלה ללקוחות שיתניידו מחברה אחרת, ולאחר מכן התשלום קופץ ל-99 שקלים לחודש. בחברה מגדירים את המבצע כנקודתי והוא צפוי להיות תקף ל-10 ימים בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בכך, נותנת פלאפון מענה למבצע של הוט מובייל מהשבוע שעבר לפיו היא מציעה תמורת 9.90 שקלים לחודש שירותי סלולר ואינטרנט לבית במהירות של 100 מגה באותו מחיר למשך 4 חודשים, ולאחר מכן ולמשך שנה המחיר עומד על 99 שקלים בלבד.

המבצע של פלאפון הוא הראשון מסוגו ובכך מכריזה החברה כי היא לא תותיר את זירת המחיר בלעדית להוט מובייל או לגולן טלקום והיא תילחם בהם חזיתית.

התחרות במחירים הללו כבר חרגה מגבולות ההיגיון וברור לכולם כי המתחרים החליטו פשוט לנסות ולחסל אחד את השני. סביר להניח שלמבצע של פלאפון תהיה תגובה מכיוון פרטנר וסלקום, ובקיצור - השוק הסלולרי הולך לקרב הישרדות.