בקרוב: בנק "רמי לוי"?

ריבית בשקל? איש העסקים רמי לוי הצהיר היום בפני סטודנטים שהוא "בודק את האפשרות לפתוח סניפי בנק של רמי לוי - בנק חברתי". לדבריו, "אני אתרחב לכל תחום שמאפשר לי להיטיב עם הצרכן על רצפת המכירה"

"בנק רמי לוי"? (חדשות 2)

לפוליטיקה הוא אמנם לא ייכנס, לפחות לא בבחירות הקרובות, אבל איש העסקים בוחן אפשרויות להתרחבות כלכלית. הפעם, בפני סטודנטים במרכז הבינתחומי בהרצליה, הצהיר לוי: "אני בודק את האפשרות לפתוח סניפי בנק של רמי לוי - בנק חברתי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני אתרחב לכל תחום שמאפשר לי להיטיב עם הצרכן על רצפת המכירה", אמר לוי. "אני בוחן כיום את האפשרות לפתוח בנק ובודק האם יש בידי את האפשרות לתת לצרכן מענה מלא ומספק. כל עוד אני אמצא שאני יכול להיטיב עם הצרכן לאורך זמן, אני אצא לדרך." הוא הוסיף: "פתיחת עסקים בחו"ל לא קורצת לי בשלב זה".

לוי התייחס לנושא הפוליטי ואמר, "במהלך תקופת הבחירות קיבלתי פניות רבות ממפלגות שונות שהציעו לי להצטרף לרשימה שלהן, במקום גבוה, זאת כנראה על סמך סקרים שונים שערכו בנושא. נאלצתי לסרב לכולם מכיוון שאני מאמין שהיכולת שלי להשפיע מבחוץ גדולה יותר מאשר היכולת שלי להשפיע מתוך המערכת הפוליטית". כשנשאל האם קיבל הצעה להיות שר האוצר בממשלת נתניהו, השיב: "משהו כזה".