מלחמת הסלולר: "יופון" מציעה חבילה ב-39 שקלים לחודש

החברה מקבוצת אלון הכריזה על חבילה חדשה במחיר שטרם הכרנו בשוק הסלולר המקומי. מציעה למצטרפים חדשים חבילה ללא הגבלה ב-39 שקלים לחודש בלבד. ההודעה מגיעה לאחר שבשבועות האחרונים השיקו גם "גולן טלקום" ו"הוט מובייל" חבילות דומות, אך יקרות מעט יותר

שברו את הכללים. אילוסטרציה (חדשות 2)

נמשכת מלחמת המחירים בשוק הסלולר: לאחר שבחודש האחרון הכריזו "הוט מובייל" ו"גולן טלקום" על חבילות סלולר ב-49 שקלים, הודיעה היום חברת "יופון" של קבוצת דלק כי היא מציעה חבילה חדשה שצפויה לשבור את כללי המשחק - 39 שקלים לחודש עבר שיחות, מסרונים ואינטרנט, לתקופה של ארבעה חודשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המבצע מציע למצטרפים חדשים לרשת "יופון" מסלול ללא הגבלה למשך ארבעה חודשים, כשלאחר מכן יעמוד מחיר החבילה על 79 שקלים לחודש כפי שהחברה מציעה כיום למשתמשים קיימים. מנכ"ל החברה, אריאל שרייבר, הסיר את המהלך ואמר כי "החלטנו להציע מחיר חסר תקדים שיעודד את הצרכנים לעבור מחברות הסלולר הוותיקות ולשלם פחות".

בחודש שעבר, הכריזה אחת המתחרות של "יופון" בשוק הסלולר, "גולן טלקום", על מבצע חדש במסגרתו היא מפחיתה את מחיר חבילת "סלולר ללא הגבלה" ל-49 שקל לחודש בלבד. המבצע, שיסתיים ב-21 בינואר 2013, העמיד את שאר חברות הסלולר בעמדת נחיתות משום שנחשב לזול ביותר בשוק.

בתגובה למהלך של "גולן טלקום", הכריזה גם חברת "הוט מובייל" על הורדת מחירים משמעותית כאשר הודיעה על מבצע דומה עם הצעה לחבילה לא מוגבלת ב-49 שקלים לחודש. כאמור, נכון להיום מציעה חברת "יופון" את החבילה הזולה ביותר מבין חברות הסלולר השונות.