החל מהיום: רפורמה בחבילות הערוצים בכבלים ובלווין

מהפכה נוספת בשוק התקשורת מתחילה עם התחייבות חברות הכבלים והלווין להציע ללקוחות חבילות ערוצים "צרות" ומוזלות לצד החבילות הרב ערוציות, היקרות בדרך כלל. שתי החברות הגדולות פותחות את הרפורמה בקרב ראש בראש עם חבילות דומות במחירים דומים

רפורמה בחבילות הערוצים בכבלים ובלווין (יח"צ)

רפורמה נוספת בשוק התקשורת יוצאת היום לדרכה: אחרי שבמשך שנים הורגלנו לשלם מאות שקלים בחודש על חבילות רב ערוציות, החל מהיום יחויבו הרשתות yes והוט להציע ללקוחות גם חבילות קטנות יותר של ערוצי טלוויזיה ובעיקר - זולות יותר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במסגרת הרפורמה שיזמה המועצה לשידורי כבלים ולווין במשרד התקשורת, אושרו תוכן החבילות המצומצמות והמחירים שלהן. אם תבחרו בחבילה הצרה של הוט תקבלו 16 ערוצים במחיר של 129 שקלים בחודש (ללקוחות שיירכשו את החבילה במהלך דצמבר ולמשך 18 חודשים. מי שייצטרף בחודש הבא ישלם 149 שקלים לחודש. בחבילה הצרה של יס תקבלו 15 ערוצים תמורת 129 שקלים.

מלבד המחיר וכמות הערוצים ניתן למצוא הבדל נוסף בין החברות בכך שמי שירצה לרכוש את חבילת הבסיס הצרה בחברת הלוויין ולהוסיף לה חבילות ערוצים נוספות, יוכל לעשות זאת. ולעומת זאת בהוט מי שיבחר לרכוש מנוי לחבילה הצרה לא יוכל לרכוש ערוצים נוספים, לפחות נכון לעכשיו. מנוי שיבקש לצפות בעוד ערוצים ב-yes, ייאלץ לשלם עוד עשרות שקלים בעבור החבילות. המחיר ינוע בין 13.98 שקלים לחבילת שפה זרה, עד 45 שקלים לחבילת סרטים ועד 60 שקלים בעבור חבילת ערוצי ספורט.

הבדלים נוספים ניתן למצוא בערוצים השונים שמכילה כל חבילה: בחבילת הבסיס המצומצמת של yes תוכלו למצוא את ערוץ הספורט one וערוץ הילדים ואילו בחבילה של הוט תמצאו את ערוץ הסרטים הבסיסי ואת ערוץ הילדים החדש ZOOM.

החבילה הצרה של yes תינתן באמצעות ממיר רגיל, ללא אפשרויות הקלטה או HD, אך בהוט מאפשרים גם ללקוחות החבילה הצרה ממיר עם שירות Start Over. בנוסף תציע הוט ללקוחותיה חבילת טריפל Compactהכוללת טלוויזיה בחבילה צרה, אינטרנט במהירות 5 מגה וטלפון קווי עם 60 דקות שיחה, ב-199 שקל לחודש.