רמי לוי: "לא אעלה את מחירי הלחם - לפחות עד אחרי החגים"

מנכ"ל רשת "שיווק השקמה" הכריז אחר הצהריים כי לא יצטרף להעלאת מחירי הלחם הצפויה - וישאיר את התעריף בעינו, לפחות עד לאחר תקופת החגים הקרובה. "זה לא קל, אבל החלטנו לבוא לקראת הצרכנים", הדגיש לוי והוסיף: "אנחנו מבינים את הצורך של הקהל, גם בגלל החזרה לבית הספר וגם בגלל תקופת החגים"

לאחר שהודיע הבוקר משרד התמ"ת על עליית מחירי הלחמים שבפיקוח ב-6%, בעקבות עליית מחירי הדלק והחיטה - הצהיר אחר הצהריים מנכ"ל רשת "שיווק השקמה", רמי לוי, כי לא יעלה את תעריפי הלחם, לפחות עד אחרי תקופת החגים הקרובה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"החלטתי לא להעלות את המחיר של הלחם בזמן הקרוב", סיפר לוי בריאיון לחדשות 2 באינטרנט, והוסיף כי "לא מדובר במהלך פשוט, אך החלטנו לבוא לקראת הצרכנים. אנחנו מבינים את הצורך של הקהל, גם בגלל החזרה לבית הספר וגם בגלל תקופת החגים".

כנשאל מה יעלה בגורל מחירי הלחם לאחר חג הסוכות, השיב לוי כי גם אז יציע את האלטרנטיבה הזולה ביותר בשוק. "אנו מבטיחים שגם אחרי החגים - מחירי הלחם יישאר הזול ביותר מול המתחרים", הדגיש מנכ"ל "שיווק השקמה". "לא מדובר כאן במהלך ציני, הייתה בידי האפשרות להעלות את התעריפים. בכל אופן מי שסופג את ההפסדים של התקופה הקרובה - זה אני".

אלה יהיו מחירי הלחם אחרי השינוי מחר, כולל מע"מ:

סוג הלחם מחיר לפני השינוי מחיר אחרי השינוי 
 לחם אחיד (כהה) 750 גרם 4.92 שקלים 5.24 שקלים
 לחם לבן 750 גרם 4.92 שקלים 5.24 שקלים
 חלה 500 גרם (לחם אחיד כהה) 5.37 שקלים 5.72 שקלים
 לחם פרוס וארוז 750 גרם 7.38 שקלים 7.87 שקלים
 לחם לבן פרוס וארוז 750 גרם 6.56 שקלים 6.99 שקלים