אל-על תכבד את ה"טיסה המוזלת" לניו יורק

אתר "אקספדיה" המתמחה במכירת כרטיסי טיסה בחברות שונות ברחבי העולם, הציג מחיר שגוי לכרטיס טיסה של חברת אל-על מישראל לניו יורק - 350 דולרים בלבד. יומיים לאחר מכן הודיעה אל-על: "מי שרכש באתר, יוכל לטוס לניו יורק במחיר בו קנה את הכרטיס"

כרטיס הטיסה כפי שנמכר באתר (חדשות 2)

גולשי אתר "אקספידיה" שרכשו לפני יומיים כרטיסי טיסה לניו-יורק של "אל-על" במחיר של 350 דולר בלבד, יזכו לטוס במחיר המוזל - כך הודיעה היום חברת התעופה הישראלית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לפני יומיים שמחו הגולשים באתר "אקספידיה" לגלות, כי באתר נמכרים כרטיסי טיסה של חברת אל-על מישראל לניו-יורק בדיל חסר תקדים של 350 דולר. זמן מה לאחר הרכישה, התגלה כי באתר נפלה טעות ומחירם האמיתי של הכרטיסים הינו 1,350 דולר ולא כפי שפורסם בתחילה.

לא ברור מי ישלם. מטוס אל-על (יונתן בייסקי)

הערב, הודיעה אל-על הודיעה כי תכבד את כרטיסי הטיסה מארה"ב שנרכשו השבוע במחירים מוזלים. "ביומיים האחרונים ערכנו בדיקה של נסיבות המקרה ועל אף שהבדיקה טרם הושלמה, החליטה החברה לכבד את הכרטיסים שנרכשו וכורטסו", נמסר מאל-על.

בנוסף, מאחר והכרטיסים שנרכשו כוללים חניית ביניים באירופה, אל-על תציע ללקוחות שהזמינו כרטיס מניו יורק לת"א שינוי לטיסה ישירה בתוספת של 75$ בלבד לכיוון. "האפשרות לבצע את שיפור המוצר תוגבל בזמן ותחל מתאריך 14.8.12 עד 31.8.12", לשון ההודעה