לקוחות של "דלתא" זועמים: מוצרים לא הגיעו

רבים מיהרו לנצל את המבצע של רשת ההלבשה התחתונה, אבל עכשיו הם מתלוננים כי מוצרים שהזמינו לפני כחודש טרם הגיעו. לדבריהם, גם הניסיונות ליצור קשר עם נציגי החברה במוקד שירות הלקוחות הסתיימו בצליל ניתוק. "רק לאחר שביטלתי את ההזמנה בחברת האשראי קיבלתי מענה", כתב לקוח זועם בעמוד הפייסבוק של החברה

מחכים לבגדים. דלתא (יח"צ)

עשרות לקוחות זועמים של חברת "דלתא", טוענים שהזמינו באתר החברה מוצרים שלא הגיעו, גם לאחר שבועות ארוכים. אותם לקוחות, שניסו לפנות בנושא לשירות הלקוחות של החברה, טוענים שבצד השני של הקו אין מענה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסיבה לעיכוב בהזמנות נעוצה במבצע "סייבר מאנדיי", שנערך בחודש שעבר, במהלכו הוצעו 50% הנחה על כל מוצרי האתר. בשל העומס וההזמנות, התקשתה החברה לספק ללקוחות את המוצרים במועד. חלק מהצרכנים המאוכזבים ציינו כי מלבד העיכוב בהגעת ההזמנה, לעתים הגיעו מוצרים אחרים שלא הוזמנו.

"חבל שקיבלתי מענה רק אחרי שפניתי לחברת האשראי לבטל את העסקה", כתבה אחת הלקוחות בעמוד הפייסבוק של "דלתא". "שירות גרוע ביותר. לא עונים, לא חוזרים. מזל שביטלתי את ההזמנה".

"באמת שאני לא יודעת למה אתם מתעלמים מפוסטים והודעות, בושה לכם", כתבה לקוחה אחרת. "כל הפוסטים שלכם על הקיר הם אך ורק תלונות. חיפשתי פוסט חיובי אך לצערי לא מצאתי. אתם עושים מעצמכם צחוק. לזה או לזאת שיושבים מאחורי המסך ״ומנהלים״ את הדף העסקי של דלתא תצאו לפנסיה".

מדלתא נמסר בתגובה כי "בשל העומסים הכבדים באתר הסחר של החברה ובשל ריבוי חסר תקדים של עסקאות, יתכנו עיכובים במשלוח ההזמנות. החברה פנתה באופן יזום ללקוחות שהזמינו באתר בחודש דצמבר ושטרם קיבלו את הזמנתם. אנו עושים כל מאמץ לתת את השירות המיטבי.
כל פניה תענה ותטופל".

הדיווח הראשוני הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.