חדש בישראל: פרסומות על ביצים

חברה ישראלית ייבאה לאחרונה מכונה ייחודית מחו"ל שמאפשרת לייצר הדפסים על ביצים. בשבועות האחרונים החלו להדפיס פרסומות למוצרים על ביצים, ומקווים שבעתיד חברות גדולות יציעו למכירה את מוצריהן על ביצים. "אנשים הופתעו לגלות את הפרסומת", סיפרו בחברה. אז האם נראה בעתיד פרסומת של רכב או סרט חדש על ביצה?

הביצים החדשות (חברת "סיג")

הביצה שהתחפשה: אחד המוצרים הבסיסיים בכל בית ישראלי עומד בקרוב להפוך ללוח פרסומת על מדף המקרר שלכם. החברה הישראלית "סיג", שעוסקת בפתרונות לעבודה בגובה, החליטה לאמץ מהאמריקנים את הרעיון ולהתחיל לפרסם מוצרים על ביצים.

מכונת החותמות המיוחדת יובאה לאחרונה במיוחד מחו"ל והחברה התחילה לפני כשבועיים לפרסם את עצמה - בתקווה שחברות גדולות ייפנו אליה ויירצו לפרסם באופן זהה. "קיבלנו כבר הרבה מאוד טלפונים מאנשים שמאוד התלהבו מהביצים עם הפרסומת", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט עדי טל, אחראית על תחום הפרסום בחברה. "את שיתוף הפעולה התחלנו עם הלול של רמות השבים, ואנשים רבים שקיבלו כבר ביצים כאלה הביתה הופתעו לגלות את הפרסומת".

בחברה ציינו כי מאז החלו לפרסם על הביצים יותר אנשים פנו אליהם. "אנו נרוץ עם הפרויקט מעתה והלאה, ונציע לחברות גדולות לפרסם על ביצים - שהם מוצר נצרך בכל בית בישראל". על הביצים הראשונות מופיע שם החברה על הביצה, את הטלפון וכן איורים של מספר מוצרים של החברה כאילוסטרציה. הסלוגן של החברה אם שאלתם? כשאנחנו עובדים בגובה - אנחנו כ"מהלכים על ביצים".

אז ייתכן שבעתיד הקרוב נראה פרסומות גם על הביצים אצלנו בבית - אולי פרסומת לטלוויזיה, דירה חדשה או אפילו פרסומת לרכב או לסרט חדש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת