הונאה באתרי מכירת כרטיסים לאוליפיאדה

לא מעט ישראלים רכשו כרטיסים לאולימפיאדת לונדון. אבל למרות הכסף הגדול שהשקיעו, יש סיכוי שאת האולימפיאדה הם יראו בטלוויזיה בבית. אחרי שרכשו כרטיסים בכ-13 אלף שקלים, הם נותרו עם מייל אוטומטי שמודה להם על הרכישה וללא כרטיסים. "צריך לבדוק טוב ולא להיות תמימים", אומרת האם

הונאה אולימפית באינטרנט: הבילוי הקבוע של משפחת חורש הוא צפייה משותפת בספורט, אז השנה ההורים של דניאל החליטו להפתיע אותו לכבוד בר המצווה שלו בכרטיסים לאירוע הספורט הגדול של הקיץ: אולימפיאדת לונדון. הם מצאו ברשת אתר בשם 2012.tickets.org ושילמו על כרטיסים יקרים לצפייה בגמר משחקי שחייה וכדורסל. "הוא נראה מאוד משכנע ומקצועי ונתן פירוט מלא על כל סוגי התחרויות", מספר האב.

החיוב באשראי על סך 13,000 שקלים כבר בוצע והובטח שהכרטיסים יגיעו לביתם עד 10 ביולי, אבל הכרטיסים לא הגיעו וגם כשניסו למצוא מענה באתר, נותרו בלא תשובות.

לו בני משפחת חורש היו בודקים, הם היו מגלים שבאתר הרשמי של אולימפיאדת לונדון מזהירים מפני עשרות אתרים בעולם שמבטיחים כרטיסים לתחרויות למרות שאינם מורשים לעשות זאת ובהם גם האתר שממנו רכשו את הכרטיסים.

גם לאחר פנייה של חדשות 2 לאתר, התקבל מייל אוטומטי שבמרך את הגולש ומציע לרכוש כרטיסים לאירועי האולימפיאדה. "כדאי לבדוק טוב טוב לפני שנכנסים לאתרים שהם לא בטוחים. אנחנו כנראה היינו תמימים", אמרה מאיה חורש, אמו של דניאל. בימים הקרובים הם יטוסו ללונדון בכל מקרה, משם ינסו להשיג כרטיסים מקוריים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת