משה כחלון: "99 שקלים בחודש על טלוויזיה"

מהפכת הסלולר בניצוחו של שר התקשורת משה כחלון היא רק סנונית ראשונה בשוק הצרכנות הישראלי? בוועידה בת"א אמר מבטיח כחלון להכניס תחרות לשוק הטלוויזיה, מה שלדבריו יביא לכך ש"לא נעבור את ה-99 שקל לטלוויזיה"

מהפכה בשירותי הטלוויזיה? (רויטרס)

מהפכה גם בטלוויזיה? אחרי הרפורמות בשוק הסלולר, שר התקשורת משה כחלון מבטיח לצרכנים בישראל שירותי טלוויזיה ב-99 שקלים לחודש. בוועידת MAD של גלובס ואורנג' אמר היום כחלון כי בכוונתו להגביר את התחרות בשוק הטלוויזיה, מי שיביא לירידה חדה במחירים.

"נכניס מתחרים לשוק הטלוויזיה באמצעות עידן פלוס, שיהווה פלטפורמה מתחרה ל-yes והוט, וכן באמצעות ה-IPTV", אמר כחלון. "אין לי ספק שתגבר התחרות. אני לא רואה סיבה בעולם שנשלם 300 שקלים בחודש על טלוויזיה. כשתהיה תחרות בשוק הזה - לדעתי לא נעבור את ה-99 שקל לטלוויזיה".

שר התקשורת התייחס גם לשוק הסלולר ואמר כי "ראינו בתקופה האחרונה חילופי בעלות בפרטנר. אני מאוד שמח על כניסתה של האצ'יסון לישראל. חברות כאלה שמבינות בתקשורת ומגיעות להשקיע בשוק הסלולר העתידי - מעידות על כך שזה שוק מבטיח, עם עתיד ופוטנציאל".

"בימים אלה אנו עוסקים באיחוד מועצת הכבלים והלוויין והרשות השנייה", הוסיף כחלון. הוא פירט את היתרונות באיחוד הגופים לזכייניות, לבקרה ולשוק בכלל: "הגוף הזה יהיה עצמאי לגמרי, יפעל בכללים מוגדרים ללא התערבות ממשלתית ובסופו של דבר יביא לחיסכון של מיליוני שקלים".

כחלון התייחס גם למיזם התקשורת של חברת החשמל - מיזם הסיבים האופטיים - ואמר כי "מדינת ישראל חייבת סיבים אופטיים ושיפור תשתיות. אנחנו כיום במצב לא טוב מבחינת תשתיות אינטרנט. הדבר הזה יקרה בסוף, אני בטוח".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת