אפליקציית WAZE מציגה: כך תחסכו בדלק דרך הסמארטפון

למרות ההוזלה האחרונה, מחירי הדלק עדיין גבוהים ומאוד דומים בין התחנות השונות. למרות זאת, פה ושם יש תחנות שכן מציעות מבצעים ומחירים מוזלים. אפליקציית הניווט WAZE תנחה אתכם כיצד למצוא את ההנחות על הדרך

מחירי הדלק בשמיים? בקרוב מאוד תוכלו להשוות מחירים בין התחנות השונות - באמצעות הסמארטפון. אפליקציית WAZE, המספקת שירותי ניווט לנהגים, תשיק היום אופציה להשוואת מחירי הדלק, שאת תעריפיהם יעדכנו הנהגים שנמצאים בזמן אמת בתחנות השונות ברחבי הארץ.

במסגרת השירות החדש יהיה ניתן להורות לאפליקציית הניווט לסדר את תחנות הדלק לפי מחיר, או לפי סוג הדלק. ההשוואה תעבוד באופן הבא: אם מחירו של ליטר דלק בתחנה מסוימת יהיה גבוה - היא תסומן בצבע אדום. ומנגד, אם המחיר יהיה נמוך - התחנה תסומן בצבע ירוק. מתברר, כי בחברות הדלק חששו שייווצר פער בין התעריפים שמופיעים באפליקציה, ולכן לא הצטרפו לשירות החדש.

ובכל זאת, ב-WAZE סומכים עליכם, הנהגים, שתעדכנו את מחירי הדלק הנכונים והאמיתיים. אך מתברר כי לא כל אחד יכול לעדכן את מחירי הדלק באפליקציה. כדי להיות חלק אקטיבי מהשירות, עליכם להיות משתמשים ותיקים של שירות הניווט, ורק לאחר שתאושרו ככאלה - תוכלו לעדכן את חבריכם לכביש בתעריפי הדלק הזולים ביותר, או לחילופין - להזהירם מהגבוהים ביותר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק