סלקום מיישרת קו עם החברות החדשות בשוק הסלולר

אחרי הביקורות על כך שלא שינתה חבילות בעקבות הצטרפות חברות הסלולר החדשות, השיקה "סלקום" מסלול "טוטאל": שלושה קווים סלולריים, אינטרנט עם רוחב פס של עשרה מגה וטלפון קווי עם שיחות לחו"ל – במחיר של 349 שקלים לחודש. ההערכה: חברות תקשורת נוספות ישיקו חבילות דומות בתגובה

המהפך של סלקום (יח"צ)

דרמה בשוק התקשורת: חברת "סלקום" השיקה היום מסלול שירותים חדש, המכונה "טוטאל", במסגרתו תציע חבילה הכוללת שלושה קווים סלולריים, אינטרנט עם רוחב פס של עשרה מגה וטלפון קווי עם שיחות לחו"ל - במחיר של 349 שקלים לחודש.

מדובר במהלך שמשנה את פני התקשורת ומקבע את המעבר לקבוצות תקשורת שמציעות סל שירותי תקשורת שלם ללקוחות. במילים אחרות, ההערכה היא כי שחקנים אחרים בשוק התקשורת, וגם שתי המתחרות הוותיקות, ייצאו בעתיד עם סלים דומים, בעקבות הרף החדש שהציבה סלקום.

שיחות ל-55 יעדים בחו"ל

במסגרת המבצע החדש של סלקום, מציעה החברה שלושה קווים סלולריים במתכונת "ללא הגבלה", ובנוסף חבילת גלישה סלולרית של עד ג'יגה אחד בכל אחד מהמכשירים. השיחות מהטלפון הקווי יהיו ללא הגבלה לכל היעדים, כולל שיחות ל-55 יעדים בחו"ל.

"סלקום מביאה את המהפכה הבאה בעולם התקשורת בישראל", אמר מנכ"ל החברה ניר שטרן. "מהיום כל הוצאות התקשורת של המשפחה מרוכזת בחברה אחת, עם חשבון אחד ושירות אחד ובמחיר ללא תחרות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת