פרטנר משיבה אש: חבילה ב-88 שקלים

הטלטלה שעוברת על שוק הסלולר עושה טוב לצרכנים, שנהנים גם מחיזוריהן של החברות הגדולות: חברת פרטנר היא הראשונה להציע חבילת סלולר ללא הגבלה, במחיר הנמוך ביותר היום: 88 שקלים במסגרת מותג חדש שייקרא "012 מובייל"

המלחמה נמשכת - ואנחנו מרוויחים (חדשות 2)

אחרי החבילת האטרקטיביות של החברות הקטנות שהצטרפו לשוק הסלולר, מגיע תורן של הוותיקות להילחם עלינו הצרכנים: מותג חדש שמשיקה פרטנר בשם "012 מובייל" מציע חבילה במחיר הנמוך ביותר בשוק.

מחירן של החבילות החדשות, שיכללו שיחות ו-SMS ללא הגבלה, שיחות ליעדים נייחים נבחרים בחו"ל וגלישה צפוי לעמוד על 88 שקלים ו-98 שקלים, כאשר ההבדל יהיה בגלישה וביעדי השיחות לחו"ל.

לפי המסתמן, ההצעה של "012 מוביל" תהיה הנמוכה בשוק. בעוד גולן טלקום והוט מציעות חבילות "הכול כלול" ב-99 שקל, להוט יש גם חבילה ב-89 שקל, שאינה כוללת שיחות לחו"ל. כמו כן, ההצעה של 012 נותנת מענה לאלו שמעוניינים בשירותי סלולר בלבד ("sim only"), ברישום ובשירות עצמי באינטרנט, זאת בדומה לגולן.

בניגוד לחברות הקטנות, ל-012 יש יתרונות בשוק, בעיקר משום שמדובר במותג מוכר, עם מאגר לקוחות נגיש. המטרה במותג החדש, היא להפריד את הפעילות החדשה מפרטנר וליצור מותג מוזל עם נוכחות חזקה.

המהלך של 012 הוא דרמטי, שכן עד כה החברות הוותיקות - סלקום, פלאפון ופרטנר - שמרו על רמת מחיר של כ-120 שקל לחבילות ללא הגבלה, זאת מתוך רצון לשמור על בידול. מחברת 012 נמסר: "012 מאשרת כי בכוונתה להשיק מותג חדש 'mobile 210'. החבילות החדשות יוצגו בקרוב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת