נשף הסיום: לילה אחד, אלפי שקלים

עונת נשפי הסיום של בתי הספר התיכונים כבר בעיצומה: השמלות כבר נקנו, התסרוקות נעשו, הלימוזינות ממתינות מחוץ לבתים ובני הנוער מבזבזים אלפי שקלים על לילה אחד, בתקווה שייזכר באופן ייחודי. יצאנו לבדוק כמה עולה לסיים את כיתה י"ב

שנת הלימודים כמעט מסתיימת, וזוהי בדיוק השעה להתכונן לאירוע הגדול - נשף הסיום. תלמידי י"ב, העומדים על סף גיוסם לצה"ל, רוצים לזכור את התקופה באופן המיוחד ביותר, ומוכנים להשקיע אלפי שקלים על הפקת הערב החגיגי. אז כמה עולה לסיים תיכון?

"זו עונה שיש בה הרבה מאוד מסיבות, כולן מגיעות לקנות שמלות לערב", סיפרה שרון אדלסבורג בעלת בוטיק לבגדי נשים, שאליה מגיעות נערות רבות כדי לרכוש שמלות לנשף. "לפעמים האמהות מעודדות את הילדה להוציא אלפי שקלים על בגד". גם מעצב השיער ארז שרביט ציין כי "מדובר בשיא העונה הנערות משקיעות כספים רבים על תסרוקות וצבעים לשיער. טווח המחירים נע בין 600 שקלים ל-1,200 שקלים. תלוי בסוג התסרוקת".

"ההכנות לערב התחילו כבר לפני חצי שנה", סיפרה ים בר-דיין תלמידת י"ב בחיפה. "לקחתי סטייליסטית בשביל הנשף". יש הרבה מאוד תלמידות שחוגגות את האירוע הזה הרבה יותר צנוע. אך צריך בכל זאת לשאול - האם ההוצאה לא מוגזמת?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת