צפו: מאות הסתערו על מכירת החיסול בקיקה

יותר משעה לפני פתיחת מכירת החיסול, הסתערו היום מאות ישראלים לחנות "קיקה" בנתניה מתוך כוונה לנצל את המחירים הזולים. במקום נוצר עומס רב ודחיפות, ובשלב מסוים אף טיפסו הקונים על גדר בגובה 2 מטרים כדי לצאת מהמתחם. כך זה נראה

מכירת החיסול בסניף רשת "קיקה" בנתניה הפך היום למפגן של צפיפות, דחיפות וריבים בין מאות הישראלים שהסתערו על החנות במטרה לרכוש מוצרים במחירים זולים במיוחד.

יותר משעה לפני תחילת המכירה בצהריים הגיעו מאות ישראלים למקום. לחנות הגיעו גם לקוחות שקנו מוצרים, שילמו וטרם קיבלו את הסחורה. לפי הוראת בית המשפט, אותם לקוחות נחשבים נושים ולכן לא זכאים לקבל את כספם בחזרה, והם דורשים לקבל החזרים או את המוצרים שרכשו.

"קיקה אמרו לנו שלא נקבל את הסלון אבל הציעו לנו לקנות סלון חדש בהנחה של 50%", אמר אחד הלקוחות, ואחרת טענה כי "זה לא פייר. אנשים שילמו ולא קיבלו מוצרים". לקוח נוסף במקום קרא "לא לקנות מוצרים. כל שקל שנותנים להם זה לגניבה. לא לתת להם שקל".

עם פתיחת הדלתות נדחפו מאות הקונים פנימה. בשלב מסוים אף נאלצו עשרות קונים לטפס על גדר בגובה שני מטרים וחצי כדי לצאת מהמתחם שנסגר עקב עומס הקונים. "הם סגרו את כל היציאות", זעמו הקונים שטיפסו על הגדר - ובידיהם הרהיטים שרכשו.

אחת הלקוחות שנותרה בחוץ אמרה לחדשות 2 באינטרנט כי "לא ניכנס לדוחק, מה חטאנו מה פשענו. רצינו להיכנס רק לטייל, זה הכל", ואילו לקוחה אחרת צעקה על הדוחפים בתור: "מה כבר יכול להיות? חמישים אחוז הנחה?? המחירים היו מופקעים מההתחלה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת