בגלל האלימות: גז הפלפל מגיע לקופונים

אתרי הקופונים זיהו לאחרונה את הביקוש הרב להגנה עצמית בקרב האזרחים, על רקע גל האלימות האחרון, והחלו לצאת במבצעים לרכישת גז פלפל וקורסי קרב מגע. "עם תרסיס גז מדמיע יעיל בשלוף, תהיו מוכנים לכל צרה שלא תבוא", נכתב באחד מאתרי הקופונים. החנויות מדווחות: עלייה של מאות אחוזים ברכישת מוצרים להגנה עצמית

"גז פלפל במחיר מבצע", המודעה (חדשות 2)

גל האלימות בישראל הביא את אתרי הקופונים להציע גם מוצרים להגנה עצמית: אחד מאתרי הקופונים החל למכור לאחרונה תרסיס גז פלפל תמורת 29 שקלים במקום 80 שקלים.

"התקשורת מדווחת על מקרים נשנים של תקיפה והטרדה ברחבי הארץ, אבל זו לא סיבה להסתגר בבית ולהפסיק לחיות, בטח ובטח לא כשיש לכם דרך להתגונן", נכתב באחד האתרים. "עם תרסיס גז מדמיע יעיל בשלוף, תהיו מוכנים לכל צרה שלא תבוא, אז שלשלו אותו לכיס או לתיק שלכם במחיר חד פעמי".

זינוק של מאות אחוזים ברכישת מוצרים להגנה עצמית

לאחרונה מדווח על עלייה של מאות אחוזים ברכישת מוצרים להגנה עצמית. מנהלי חנויות המוכרות ציוד להתגוננות עצמית מעידים כי נשים רבות מגיעות ומתעניינות בעיקר ברכישת גז פלפל, שנחשב למוצר הגנה פשוט יחסית לתפעול ומעניק תחושת ביטחון.

מלבד מכשיר הגז והשוקר החשמלי, נרשם זינוק גם ברישום לקורסי קרב מגע ואימונים להגנה עצמית שגם הם מוצעים במחירים זולים יותר על ידי אתרי הקופונים השונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת