רה"מ פונה לצרכנים: "נצלו את מהפכת הסלולר"

גם בנימין נתניהו לא מתעלם מהדרמה בשוק הטלפונים הסלולרים: "תמיד אמרתי שהתחרות מהווה חברת אמת לצרכנים. עכשיו, בשיחת טלפון אחת ניתן לחסוך מאות שקלים מדי חודש". מוקדם יותר הטיל שר התקשורת פצצה נוספת ואמר: "נציף את השוק בסמארטפונים"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס בדף הפייסבוק שלו לכניסת מפעילי הסלולר החדשים - ולמחירים האטרקטיביים שמציעות החברות.

"אני בעד תחרות. אמרתי תמיד שהתחרות זה הידיד של הצרכן. אנחנו הכנסנו כמה חברות סלולר נוספות לשוק הטלפונים הסלולריים ובשל כך המחירים צונחים. כעת, בשיחת טלפון אחת אתם יכולים לשמור על מספר הטלפון שלכם ולחסוך מאות שקלים בחודש. אז נצלו את ההזדמנות" - זהו המסר שהעביר נתניהו לצרכנים.

יממה לאחר המהפכה הסלולרית - פתיחת שוק הטלפונים הסלולריים לתחרות עם כניסתן של שתי מפעילות חדשות - שר התקשורת משה כחלון לא עוצר ומבטיח להשיק רפורמה נוספת בשוק הסלולר, הפעם במכשירי הסמארטפונים.

"בעוד שבוע-שבועיים הולכת להיות רפורמה במכשירי הקצה - אנחנו נפתח את זה לשוק חופשי ומכירת המכשירים לא תתרכז אצל מפעילי הסלולר", אמר השר כחלון בריאיון לגלי צה"ל. "אוציא מידיי את כל הסמכויות בנוגע למכשירים הללו, כך שהסמארטפון יהיה כמו כל מוצר יבוא אחר, כמו רהיט. השוק יוצף בסמארטפונים כמו בחו"ל והם לא יעלו כמו שהם עולים היום אצל החברות הגדולות".

מהפכת הסלולר: סיקור מיוחד

כחלון מבטיח: נוזיל משמעותית את מחירי הסמארטפונים

המדריך המלא להוזלת מחיר הסלולר