צרכתם פחות חשמל? תקבלו הנחה

בחברת החשמל נערכים לקיץ הלוהט ולצריכת החשמל המוגברת ומציעים לציבור מבצע חדש: לקוחות שיפחיתו משמעותית את הצריכה בחודשי הקיץ לעומת התקופה המקבילה אשתקד יזכו להנחות בשיעור של 10-20% בחשבון החודשי. בחברה מתריעים כי בימים חמים במיוחד ייאלצו לבצע הפסקות חשמל יזומות על מנת להתמודד עם הביקושים

נערכים לחודשי הקיץ הלוהטים, חברת החשמל (חדשות 2)

חודשי הקיץ נחשבים לזמן בו צריכת החשמל גוברת ומזנקת לשיאים חדשים. השימוש הנרחב במזגנים ובאמצעי צינון מטריד את מנוחתם של אנשי חברת החשמל המציעים השנה הנחות משמעותיות לאלה שיצליחו להפחית בצורה את צריכת החשמל בבתיהם לעומת אותם חודשים בשנה הקודמת.

בימים אלה החלה ההרשמה באתר האינטרנט של חברת החשמל להסדר המיוחד, שעשוי להעניק הנחות בחשבון המאמיר לאלו שיצליחו להפחית את צריכת החשמל בחודשי הקיץ בהשוואה לשימוש בתקופה המקבילה אשתקד.

לקוח שיפית את צריכת החשמל בשיעור של 15-20% בהשוואה לצריכה בתקופה המקבילה בשנת 2011 יהיה זכאי להנחה של 10% בחשבון החשמל. מי שיצליח לשרוד את החודשים החמים עם חסכון בשיעור של 20-30% יזכה להנחה של כ-20% בחשבון החשמל באותם החודשים.

בחברת החשמל מודעים לצריכה המוגברת בחודשי הקיץ וההסדר הוא חלק מהיערכות לקראת מצב בו עלול להיות מחסור בחשמל. בחברה מתריעים כי בימים חמים במיוחד ייאלצו לבצע במקומות מסוימים הפסקות חשמל יזומות על מנת להתמודד עם הביקושים.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת