מהפכה בענף הסלולר: שיחות ו-SMS ללא הגבלה ב-99 שקל בחודש

בעוד כשבועיים צפויה חברת Hallo 015 לחולל שינוי מהותי בשוק הסלולר, עם שיחות והודעות טקסט ללא הגבלה ב-99 שקלים בלבד, וגלישה ללא הגבלה ב-19.90 בלבד. איפה הקאטצ'? מי שירצה להצטרף לשירות החברה יתבקש לרכוש מכשיר בנפרד - שכן החברה לא מתכוונת לשווק טלפונים סלולריים

האם ענף הסלולר בישראל על סף מהפכה? היום השיקה את פעילותה בשוק ספקית השיחות הבינלאומית 015‏Hallo ‎‏ - שתחל לשמש גם מפעילה וירטואלית. תחילת אספקת השירות מתוכננת לאמצע אפריל, והוא צפוי להביא עמו בשורה שתביא לשינוי דרמטי בדפוסי צריכת הסלולר בישראל.

Hallo 015 תציע ללקוחותיה חבילה קבועה של שיחות ומסרונים ללא הגבלה - בתמורה ל-99 שקלים בחודש בלבד. מי שיירכוש חבילת שיחות בסיסית, יוכל לשלם עבור גלישה ללא הגבלת נפח סכום של 19.90 שקלים בחודש בלבד.

ישלמו על חבילת גלישה ללא הגבלת נפח 19.90 שקל בחודש. אז איפה הקאטצ'? בחברה מבטיחים ש"הפתעות" בדמות חיובים נסתרים שונים והתחייבויות לא יהיו נחלתם של הלקוחות שיצטרפו. כמפעילה וירטואלית, לא תפעיל Hallo 015 תשתית עצמאית ושירותיה יבוססו על המערך של פלאפון.

את הטלפון תצטרכו לקנות לבד

באשר לקשר עם העולם שמחוץ לישראל, תציע Hallo 015 חבילת שיחות מכל מדינה בעולם במחיר קבוע של 1.5 שקלים לדקת שיחה, 0.5 שקלים להודעת טקסט וגלישה ב-שמונה שקלים למגה אחד.‎‏

בחברה לא מתכוונים לשווק מכשירים סלולריים ללקוחות, וממליצים שם ללקוחות לרכוש את הטלפונים בנפרד כדי להוזיל למינימום את העלויות שבהן הם ייאלצו לשאת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת