מנכ"ל שטראוס: "לא נוזיל מחירים"

זמן לא רב לאחר שחברת שטראוס ספגה ביקורת על כך שמחירו של ה"פסק זמן" זול יותר בארה"ב מאשר בישראל – כעת היא מודה שבאמת חלק מהמוצרים נמכרים במחירים זולים יותר. מנכ"ל החברה מנמק את המחירים הזולים בניסיון להגדיל את הייצוא. תנועת מחאת הקוטג': הציבור דורש הורדות מחירים

הסיבה לפסק זמן הזול בארה"ב: "יצוא" (חדשות 2)

לאחר שחברת שטראוס הותקפה לאחר שפורסם שמחיר החטיף "פסק זמן" זול יותר בארצות הברית - כעת היא משיבה לטענות. מנכ"ל החברה ציון בלס מודה הערב כי "מחיר פסק זמן בארה"ב אכן נמוך יותר מבישראל - אך זה במטרה להגדיל הייצוא".

בלס הדגיש כי "לא נוזיל מחירים, צדק חברתי הוא גם דאגה לעובדינו". בשטראוס הודו שלא רק מוצר זה זול יותר בארה"ב מאשר בישראל. "אכן יש 12-13 מוצרים, ובהם 'פסק זמן', שבהם המחיר לקמעונאי האמריקני נמוך יותר מאשר לקמעונאי הישראלי", הסביר המנכ"ל.

במקביל, עפרה שטראוס הזמינה היום את האמהות המוחות מקבוצת "ישראל יקרה לנו" לפגישה עמה. בחברת שטראוס הסבירו בניגוד להודעותיה הראשונות כי "חלק מהמוצרים ובהם "פסק זמן", נמכרים במחירים נמוכים יותר בארה"ב".

מתנועת מחאת הקוטג' נמסר בתגובה: "חברת שטראוס מביכה את עצמה פעם אחר פעם בשלל תירוצים. הבעיה היא לא מחירו של 'פסק זמן' או של שוקולדה אחרת". עוד נמסר כי "הציבור דורש הורדות מחירים רוחביות ומשמעותיות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת