דירות יוקרה: עכשיו גם בפריפריה

אם עד היום המונח 'דירות יוקרה' התחבר לכם מיד עם אזור חיוג 03, כדאי שתחשבו פעם נוספת. לא מעט פרויקטים נדל"ניים בערי הפריפריה מצטרפים לטרנד הזה, אלא שכאן שטח הדירה גדול יותר, והמחיר - נמוך בהרבה מזה שבתל אביב

דירות יוקרה - לא רק במגדלי אקירוב: אם אתם מחפשים דירה מפנקת במיוחד, ומוכנים לצאת מאזור המרכז, תגלו הצעות במחירים מפתיעים. למשל, פנטהאוז בקומה ה-23 בבניין יוקרה באשדוד, מוצע במחיר של לא פחות מ-15 מיליון שקלים.

הדירה שבה ביקרנו, כוללת פינת אוכל מאובזרת, רהיטי יוקרה, 820 מ"ר, וכל האבזור והעיצוב שרק תרצו. המסדרון עצמו שגודלו 19 מ"ר, מרוצף בריצוף מיוחד שהגיע מאיטליה. בנוסף, יוכלו הדיירים המאושרים ליהנות מחדר קולנוע, תאורה שבה הושקעו מיליון שקלים, וממערכות וידאו וסאונד שהם פסגת הטכנולוגיה.

גודלה של המרפסת שצופה לים הוא כגודל פנטהאוז מרווח בתל אביב. עו"ד אבי אבוחצירא, המתמחה בנדל"ן, מסביר כי "אמנם כשמתרחקים מתל אביב מחיר הקרקע יורד, אך ההשקעה גבוהה מאוד. אם נשווה לדירת 450-550 מ"ר בפארק צמרת, במחיר זה באשדוד תקבל דירה בגודל של 820-850 מ"ר.

"באתר 'יד 2' מפורסמים כיום כ-650 נכסי יוקרה במחיר של מעל 10 מיליון שקלים. כ-60% מהם כלל לא ממוקמים בבירת הנדל"ן של המדינה", אומר רועי שגב סמנכ"ל "יד 2". הוא מוסיף: "אנחנו רגילים לתפוס את תל אביב כעיר של מגורי יוקרה, אך בצורה מפתיעה ניתן לראות כי היום 450 מודעות שמפרסמים נכסי יוקרה של מעל 10 מיליון שקלים, מוצעות למכירה דווקא מחוץ לתל אביב".

"אדם שקונה דירה כזאת לא חושב על הכסף, הוא מגיע לכאן עם תקציב בראש ומוכן לבזבז אותו יותר מתושב ישראלי שצריך לבקש משכנתא מהבנק", מסביר עו"ד אבוחצירא.

  רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת