סוף סוף: אינטרנט אלחוטי ברכבות

רכבת ישראל הודיעה על הפעלת אינטרנט אלחוטי בקרונות ובתחנות ברחבי הארץ. הפיילוט צפוי להתחיל בחודש מרס הקרוב, ויופעל בתחנות ת"א מרכז ות"א האוניברסיטה. ביתר התחנות יוכלו הנוסעים ליהנות מגלישה חופשית עד סוף חודש אוקטובר 2012

סוף סוף אינטרנט ברכבת (חדשות 2)

חדשות טובות לנוסעים: רכבת ישראל מצטרפת למאה ה-21 ומתקינה בקרונות ובתחנות ברחבי הארץ אינטרנט אלחוטי. בהודעה שהוציאה הבוקר, הודיעה הנהלת הרכבת על זכייתה של חברת "מוטורולה סולושנז" העולמית במכרז לספק שירותי אינטרנט לחברה.

כבר בחודש מרס הקרוב יופעל פיילוט בתחנות תל אביב מרכז (ארלוזורוב) ותחנת תל אביב האוניברסיטה, ובשתי רכבות דו קומתיות. על פי תנאי המכרז, ישנה אפשרות להרחבת הפיילוט לעוד 6 רכבות נוספות.

הפרויקט צפוי להסתיים עד חודש אוקטובר הקרוב כשעם השלמתו, תהיה לנוסעים גישה לאינטרנט בכל 53 תחנות הרכבת וב-620 קרונותיה. "חברת רכבת ישראל מבינה כי במקביל להקמת מסילות, תחנות ורכישת קרונות וקטרים, יש חשיבות להשקעה בחוויית הנסיעה, וזאת בכדי להביא לשינוי בהרגלי השימוש בתחבורה הציבורית של תושבי מדינת ישראל", אמר בועז צפריר סמנכ"ל רכבת ישראל.

"לפיכך, כבר בשנת 2012, תפעיל החברה אינטרנט אלחוטי בקרונות ובתחנות, יוצגו זמני יציאת והגעת רכבות און ליין על גבי שילוט אלקטרוני בתחנות, יופעל כרטיס נסיעה חכם ועוד", אמר צפריר.

בהודעת הרכבת לא צוין אם הגלישה תתאפשר חינם או בתשלום. בנוסף, הודיעה החברה על השקת אפליקציה למכשירי אייפון ולאנדרואיד שבמסגרתה יוכלו המשתמשים לבדוק את לוח הזמנים של הרכבת ומחירי הנסיעה. בנוסף האפליקציה תכלול אפשרות השכמה שתתריע לנוסע טרם ההגעה לתחנת היעד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק