פורים בפתח: כמה יעלו התחפושות?

חג הפורים כבר מעבר לפינה, וזה בדיוק הזמן להתחיל כבר לחשוב עם ילדיכם על התחפושת המנצחת. מכיוון שבימים אלה מתחילות להגיע התחפושות לרשתות ולחנויות ברחבי הארץ, יצאנו לבדוק כמה כסף תוציאו בחג הזה

כבכל שנה בתקופה הזו, שוברים ההורים והילדים את הראש במחשבה לאיזו דמות יתחפשו בפורים הקרוב. כל חג מביא איתו דמויות חדשות שמטבע הדברים יהיו מבוקשות יותר בחנויות התחפושות.

התחפושות הפופולריות ביותר הן של יובל המבולבל, של כוכבי הפסטיגל, הדוד חיים, נסיכות דיסני, בוב ספוג ואנגרי בירדס. אחד החידושים של הפורים הזה הוא תחפושות דו-צדדיות שמאפשרות לילד ללבוש שתי דמויות בחג אחד.

אולי זו המחאה החברתית של הקיץ האחרון, אולי זו התחרות הגוברת בין הרשתות - אך מה שניתן לומר בוודאות הוא שהשנה מחירי התחפושות נמוכים ב-20% מהשנה שעברה, ועומדים על 99-159 ש"ח, בין היתר בשל ייבוא מקביל של חלק מהתחפושות והוזלת מחירי היצרנים.

אז כמה זה יעלה לנו?

נמצאו פערים של עשרות אחוזים במחירים בין הרשתות הגדולות, בין היתר בשל הפערים באיכות, באבזור ובמותגי אותה התחפושת. תחפושת של יובל המבולבל תעלה 99.90 בפיראט האדום, 89.90 בכפר השעשועים ו-139.90 בטויס אר אס. תחפושת של הפיראט ג'ק ספארו תעלה 49 ש"ח בכפר השעשועים, 119.90 בפיראט האדום ו-129.90 בטויס אר אס.

נסיכות דיסני עולות 49 ש"ח בכפר השעשועים ו-99.90 בשתי הרשתות האחרות מחיר תחפושת בוב ספוג הוא 39 ש"ח בכפר השעשועים, 79.90 בפיראט האדום ו-109.90 בטויס אר אס.תחפושות של כוכבי הפסטיגל כמו מאיה בוסקילה או עמית פרקש יעלו לנו 99 שקלים בכפר השעשועים, 109.90 בפיראט האדום ו-159.90 בטויס אר אס.

הפערים במחירים בהחלט ממחישים עד כמה חשוב שנשווה ביניהם רגע לפני שאנחנו שולפים את הארנק, כמו שבדרך גם חשובה איכות התחפושת והנוחות שלה לילדינו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת