בדיקה: ברמי לוי גרסת "מהדרין" עולה פחות

יותר זול לאכול "מהדרין" - כך עולה מבדיקה שערכנו באתר הקניות של רשת "שיווק השקמה". אם חשקה נפשכם במעדן יוגורט של שטראוס בטעם תות, תוכלו לרכוש אותו בפער מחירים של 16% רק בגלל החותמת ההלכתית. רמי לוי בתגובה: "אני מוכר לפי המחירים שאני מקבל מהיצרן". משטראוס נמסר: "ניתן לקנות את המוצר במחיר מוזל במארז"

גרסת ה"מהדרין" זולה יותר (אתר "שיווק השקמה")

פערי המחירים עבור האוכלוסיה החרדית באים לידי ביטוי מסתבר גם בעלויות מוצרי הצריכה: מבדיקה ברשת השיווק "רמי לוי" מתברר כי מעדן "דנונה" של חברת שטראוס עולה פחות בגרסת ה"מהדרין", שמיועד לאוכולסיה שמקפידה יותר על כשרות.

מחיר יחידה בודדת של דנונה 0% בטעם תות 150 מ"ל, עולה על פי אתר הרשת 4.20 שקלים. אך אם תרצו לחסוך בתשלום, תוכלו לרכוש את אותו המוצר בדיוק בגרסת ה"מהדרין" במחיר של 3.60 שקלים בלבד, הבדל של 16%.

את ההבדל במחירים, שחשף בלוגר בעמוד הפייסבוק שלו, ניתן לראות לא רק באתר הרשמי של החברה. צרכנים שביקרו בחנויות מדווחים על הפרשים במחירים, כאשר הגרסה ה"רגילה" עולה 60 אגורות יותר: 3.90 שקלים לגירסת המהדרין, לעומת 4.50 למוצר הרגיל. בנוסף, ניתן להבחין בהבדל נוסף בין האריזות, כאשר מוצר המהדרין מסומן עם כיתוב מהדרין וחותמת בד"ץ.

רמי לוי מסר בתגובה: "במחיר המחירון אנחנו עדיין זולים מהרשתות האחרות. אם שטראוס מוכרת לי את המוצר בהשגחת בד"ץ במחיר זול יותר, אני אמכור אותו בהתאם".

בשטראוס בחרו שלא להתייחס לפער המחירים בין המוצרים ומסרו כי "ניתן להשיג גם דנונה דיאט תות במארז 6+2 במחיר זול יותר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת