איך הופכים חזון למציאות?

היזם ואיש העסקים בעל ניסיון החיים יוצא הדופן יהיה הדובר המרכזי והאורח של כנס "בזק אקספו". ברנסון ירצה על יזמות והפיכת חזון למציאות בעידן הדיגיטלי. הכנס יועבר בשידור חי בחדשות 2 באינטרנט

ריצ'רד ברנסון (יח"צ)

ריצ'רד ברנסון, המייסד והבעלים של קבוצת Virgin העולמית, יתארח בכנס הטלקום "בזק אקספו 2011". את הכנס, שייתקיים ב-14.12 בגני התערוכה בתל אביב, נעביר בשידור חי בחדשות 2 באינטרנט.

ברנסון ירצה על יזמות והפיכת חזון למציאות, תוך שהוא מתייחס להשפעת העידן הדיגיטלי והאינטרנט האולטרה מהיר על פועלו ועסקיו כמובן מניסיון חייו העשיר ויוצא הדופן.

"השנה בחרנו בריצ'רד ברנסון כדובר המרכזי לבזק אקספו, משום שהוא מייצג חדשנות ומובילות, המהווים ערכים שבזק מתחברת אליהם", מסביר רן גוראון, משנה למנכ"ל בזק. לדבריו, "ברנסון משמש דוגמה ליזם ואיש עסקים יצירתי, פורץ גבולות אשר חי וחושב מחוץ לקופסה המשלב את פילוסופיית החיים שלו בחברותיו ובעולם העסקים".

במסגרת הכנס תחשוף בזק את חזונה להמשך פיתוח רשת ה-NGN ויוצגו השירותים והמוצרים העדכניים ביותר הקיימים כיום בשוק התקשרות והמדיה, זאת במטרה לחשוף את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום התקשורת והמדיה ולנתח את ההשפעות מרחיקות הלכת שלהן על חיינו הפרטיים והעסקיים.

כמו כן, יתקיימו הרצאות בהן יקחו חלק מובילי המשק הישראלי ממגוון תחומים בניהם, מדיה, קמעונאות, יזמות, רפואה וממשל וביטחון, זאת לצד מנהלים ואורחים בכירים מחו"ל, ואנשי אקדמיה מובילים.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת