מכשיר פצצה: שני אייפון 4 התפוצצו

זהירות! אייפון נפיץ: הטלפון הנייד המתקדם בעולם הפך לסוג של תחמושת לאחר שני דיווחים שהגיעו בשבוע שעבר על פיצוץ מסתורי של המכשיר בשני מקומות שונים בעולם. בשני המקרים דווח על עשן שנפלט מהמכשיר, וההערכה שמדובר במכשירים מזויפים

האייפון שהתפוצץ בשמי אוסטרליה (AP)

מה עומד מאחורי שני הפיצוצים המסתוריים של מכשירי האייפון 4? בשבוע שעבר דווח על שני מקרים שבהם טלפונים ניידים מדגם אייפון 4 התפוצצו ללא כל אזהרה מוקדמת , כך מדווח הבוקר עיתון "מעריב".

המקרה הראשון אירע בטיסה פנים ארצית של חברת התעופה האוסטרלית "רג'יונל אקספרס". החברה הפיצה תמונה שבה נראה המכשיר מנופץ, ועל פי הדיווח, נפלט מהמכשיר עשן סמיך בצבע אדום זוהר. מחברת אפל נמסר בתגובה כי תשתף פעולה עם הרשויות באוסטרליה כדי לבדוק את נסיבות האירוע.

המקרה השני אירע בברזיל, כשהמכשיר היה במצב טעינה על ארונית ליד מיטתו של בעליו. האייפון התפוצץ במרחק שני סנטימטרים מפניו של בעל המכשיר. גם במקרה השני נפלט עשן מהמכשיר ונשמעו קולות התפוצצויות.

על פי הערכות מומחים, ייתכן כי שני המכשירים היו מזויפים ובהם סוללת ליתיום שהתחממה והתפוצצה. על פי הערכה אחרת התחממות הסוללה גרמה להתכת הרכיבים האלקטרוניים במכשיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת