חבריה של לי זיתוני ז"ל מחדשים את המאבק

סרטון חדש בו נראית לי זיתוני ז"ל מבלה בים לפני שנדרסה למוות בלב בתל אביב, מעורר גל תגובות ברשת. בן זוגה של לי קורא לציבור כולו להתגייס למאבק להסגרת דורסיה שנמלטו מהארץ. "היא שוכבת שם והם? הם חופשיים", הם כותב בכעס

חודשיים עברו מאז שנדרסה למוות והופקרה לי זיתוני ז"ל, ועדיין - האשמים בהריגתה לא הובאו לדין. בן זוגה של לי פירסם סרטון שצילם בזמן שבילו השניים בחוף היום והבטיח: "לא ניתן בשום אופן לאדם שרצח אזרחית ישראלית במרכז מדינת ישראל לברוח מעונש".

רועי פלד, שפעל מאז מותה של לי לאיתור הדורסים והבאתם לישראל, הודיע בדף הפייסבוק הרשמי של המאבק כי הוא מעביר הילוך: "היום, ממש היום, עברו חודשיים, חודשיים מאז שהאהבה הזאת נדרסה והושארה למות על הכביש..היא שוכבת שם והם? הם חופשיים, ממש חופשיים, ללא דין, ללא הגבלות, עם משפחות וכסף".

עוד כתב פלד: "המצב הוא לא הגיוני! האם ניתן להרוג אדם ולשבת בבית קפה מעבר לגבול? הם באמת כשיש לך מספיק כסף אתה יכול לברוח מהחוק? האם באמת משטרת ישראל, משרד החוץ ומערכת המשפט שלנו לא מספיק חזקים כדי להביא שני עבריינים לדין? חברים, היום, חודשיים אחרי אנחנו מעבירים הילוך!!!".

בן זוגה של לי מפרסם כי בקרוב תתקיים עצרת, כחלק מהמאבק להשיב את הדורסים לישראל. בנוסף הוא קורא לציבור: "אנחנו זקוקים לעזרתכם! כל פה, כל זוג רגלים, כל זוג ידיים. הצטרפו אלינו בבקשה. דברו על זה, שתפו את זה. הצדק יגיע ואין לי ספק בכך".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת